Visits:
Today: 388All time: 995717

Pouzdro pro telefon z kůže ručně vyrobené a ušité. - Bridle Australian Nut

O mně

bridle pouzdro pro apple iphone
bridle pouzdro pro apple iphone
Cena:890.00CZK
V závěru objednání uveďte do poznámky model telefonu a jeho přesné rozměry udané výrobcem. Barvu šití případně další doplňující informace a požadavky. Objednávku Vám potvrdím a případné nejasnosti si upřesníme.

Pouzdro pro mobilní telefon z kůže vyrobené
bez použití strojů kompletně ručně.

Kůže použitá pro výrobu pouzdra:  Pouzdro pro mobilní telefon z vyjímečného materiálu Bridle s minimem kresby vazů tedy jednolitá plocha.  Krásná tužší useň s lakovanou polomatnou povrchovou úpravou. Ideálně tuhá čisté jednolité barvy. Více o tomto vyjímečném materiálu najdete dole.

Materiál: Standardně objem pouzdra 2x 2,3 mm na přání možné upravit. Šití: Ručně šitý steh z plně přírodního lněného vlákna nejvyšší kvality s více jak stoletou tradicí výroby. Barvy najdete v dolní části stránky.

pouzdro z bridle pro iphone

Používám prakticky výhradně nejlepší materiály, které nejsou běžně dostupné. Tedy usně z nejlepších koželužen, které nemají zájem o malé zákazníky, protože i velké firmy zde stojí skutečně frontu, aby daný materiál pro své produkty získaly. Takový materiál je mnohdy téměř nereálné získat. Odměnou snahy je vždy vysoká kvalita jak po stránce vzhledu, tak vlastností. Na kvalitě materiálu jednoduše vždy záleží ... více menu materiály.  Díky výše uvedenému je znásobena jistá výjímečnost produktu. To platí i o materiálu použitém na tomto pouzdru.

Na zakázku je možné pouzdro vyrobit s podšívkou z kůže stejné kvality jako je useň na vnější straně pouzdra. Barvu, strukturu i výrobce kůže podšívky si můžete vybrat. Lze použít naprostou většinu materiálů z mé nabídky viz menu materiály. Cena takto upraveného pouzdra je +30%.  Barva šití by měla korespondovat s jednou barvou usně. V případě, že je šití zelené, zpravidla vypadá nejlépe podšívka ve stejné barvě. Ideální universální barva šití, která nenarušuje eleganci  je béžová. Veškeré požadavky můžete uvést v závěru objednání do poznámky. Budu Vás před výrobou kontaktovat a vše si potvrdíme.

 

Podle mých osobních zkušeností je tento design pouzdra nejpraktičtější. Nabízím více tvarů pouzder pro mobilní telefony viz má nabídka nebo fotogalerie, ale platí skutečnost, že tento nejednodušší tvar se zdá být při používání nejbezpečnější a nejrychlejší. Osobně jsem vyzkoušel mnoho designů pouzder pro Apple iPhone i Android, ale stále se vracím k pouzdru v tomto jednoduchém elegantním stylu. Přesněji napsáno nejen k designu, ale stejnému pouzdru, které používám s menšími přestávkami téměř šest let, aniž by zásadně utrpělo na kráse a funkčnosti. Tím si nechválím svojí práci :-) ale vlastnosti kvalintího materiálu na němž stojí jak dobrá funkčnost tak živostnost. Pouzdro je standardně vyrobeno z 2x 2,3 mm silné usně případně s podšívkou celkem ve stejném objemu. Tedy použití čtyř vrstev vytenčené usně o stejném celkovém objemu jako u dvou vrstev.

Bridle leather london tan

Tento objem se může někomu zdát jako malý, ale nic není dál od pravdy. Není případně problém ušít při zachování ceny pouzdro znatelně robusnější. Stačí vznést požadavek v závěru objednání do poznámky. Pouzdro pro telefon je v krajích u šití ručně plynule vytenčeno a vybroušeno pro větší eleganci. Plný objem, který dobře chrání telefon je tak viditelný jen u otvoru. Celkově cca 4,5 mm objemné pouzdro pro telefon v krajích vytenčené je ideální kompromis robusnosti při zachování elegance a více než dobré ochranně při pádu a jiném neopatrném zacházení.

Bridle leather london tan J.E. Sedgwick

V případě, že se rozhodnete kožený obal pro iPhone případně jakýkoliv jiný telefon objednat, nezapomeňte v závěru objednání uvést do poznámky barvu šití. V případě, že budete chtít vyrazit zdarma monogram, tak jaký to bude. Nevíte si rady s výběrem, například kombinace barvy kůže vs barva šití, můžete nechat rozhodnutí na mém vkusu. Případně nikdy nic nezkazíte stejnou barvou šití jako je barva usně. Šití nemá nikdy stejný odstín jako kůže, tedy stejná barva nepřebíjí celkový pohled na pouzdro, ale příjemně doplňuje eleganci. Druhou dobrou volbou je béžová, která je krásně vidět a ze zkušenosti sluší doslova každé barvě usně. Vše je otázkou vkusu a nic není špatně.

Více o Bridle ...

Bridle je vyjímečný materiál s dlouhou tradicí produkce. Bridle je useň poměrně specifických vlastností, které málo kdo ocení jen z pohledu na fotografii. Lícová strana Bridle je tuhá a pevná na poklep znějící jako dřevo. Rub má zavoskovaný a zaválcovaný měkoučký povrch. Ideální materiál pro funkční dobře chránící pouzdro na telefon s naprosto nezaměnitelnými vlastnostmi a vyjímečným vzhledem. U někoho může Bridle na první pohled navozovat pocit umělého materiálu, protože jsme často zvyklí na běžně zpracovanou useň, jejíž povrch líc je řekněme více přírodní. Nic ale nemůže být dále od pravdy. Bridle je z více jak 90% produkována ručně bez použití strojů postupy, které se více jak sto let téměř nezměnily viz video v dolní části stránky. Bridle je vhodným materiálem pro každého, kdo chce to nejlepší a chce být jiný. Tento materiál je dražší především pro svůj původ viz britská koželužna J.E. Sedgwick produkující nejlepší Bridle již sto let, ale proti standardnějším materiálům to není nesnesitelný rozdíl.

 
Bridle se nejčastěji používá pro zakázkovou výrobu luxusních opasků a aktovek, tedy všude tam kde je kladen důraz na vyjímečnost a dlouhou životnost bez zásadní změny vlastností i po mnoha letech. Původě byla tato useň vyvinut v anglii pro výrobu postrojů závodních koní, kde je nutná 100% funkčnost, ochrana a nemsrtelnost, protože nic triskem pádícího závodníka nepřekvapí více, než přetrhnutá uzda a prostý fakt, že letí vzduchem jinam než jeho kůň. Tento materiál nabízím v podobě ručně vyrobeného pouzdra pro Váš mobilní telefon, protože jsem si jej sám v tomto ohledu vyzkoušel a jsem velice spokojen.

 

A TENTO PRODUKT JE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Royal Beige light brown, Royal Beige, Royal Black

barevne siti na kuzi  barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

Royal Blue, Royal RedBrown, DarkBrown

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

RoyalGreen, RoyalGrey, Purple

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

DarkBrown, LightBrown

barva šití kůže hnědá

RoyalGreenMonster, Orange, RoyalPink

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

Royal Beige light brown, RoyalGrey

přírodní vlákno

RoyalRed, Tyrkys, RoyalYellow je teplejší žlutá

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

 

pouzdro iphone x modrá žlutá kůže

pouzdro iphone x modrá žlutá kůže

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com