Visits:
Today: 376All time: 995705

Pouzdro pro telefon z kůže ručně vyrobené a ušité. - France se strukturou - Černá SU

O mně

cerne pouzdro z kůže pro apple
cerne pouzdro z kůže pro apple
Cena:1490.00CZK
V závěru objednání uveďte do poznámky model telefonu a jeho přesné rozměry udané výrobcem. Barvu šití případně další doplňující informace a požadavky. Objednávku Vám potvrdím a případné nejasnosti si upřesníme.

Pouzdro pro mobilní telefon z kůže s podšívkou ze stejně kvalitního materiálu jako na povrchu, vyrobené
bez použití strojů kompletně ručně.

Kůže použitá pro výrobu pouzdra:  Useň pochází z nejlepší Francouzské koželužny specializující se na kozoberany. Tento materiál od koželužny odebírají nejvýznamější módní značky jako je LV, Prada a Další. Ne bezdůvodně. Jedná se o špičku v oboru. Ideálně tuhá i zároveň měkoučká useň čisté jednolité barvy se strukturou. Lze jí zařadit do kategorie "nepoškrabatelných" s nadstandardně dlouhou živostností. Díky kvalitnímu plnému probarvení nejsou na kůži viditelné jakékoliv rozumné pokusy o poškození. Useň je polomatná a je relativně tenká, proto při výrobě pouzdra musí být použita podšívka. Podšívka je vždy ze stejně kvalitního materiálu a to se odráží nejen na ceně pouzdra, ale jeho kráse a delší živostnosti bez újmy na zdraví. Barvu, strukturu, celkově druh usně do podšívky si můžete vybrat v menu materiály, nebo vznést požadavek v závěru objednání do poznámky. Zpravidla je ideální stejná, nebo podobná jako barva šití. Struktura na usni má cca 1 - 1,5 mm.

Materiál: Standardně objem pouzdra 2x 2,3 mm na přání možné upravit. Šití: Ručně šitý steh z plně přírodního lněného vlákna nejvyšší kvality s více jak stoletou tradicí výroby. Barvy najdete v dolní části stránky.

 

pouzdro pro apple iphone x černá kůže ručně vyrobené

 

pouzdro pro apple iphone x černá kůže ručně vyrobené

 

pouzdro pro apple iphone x černá kůže ručně vyrobené

pouzdro pro apple iphone x černá kůže ručně vyrobené

Používám prakticky výhradně nejlepší materiály, které nejsou běžně dostupné. Tedy usně z nejlepších koželužen, které nemají zájem o malé zákazníky, protože i velké firmy zde stojí skutečně frontu, aby daný materiál pro své produkty získaly. Takový materiál je mnohdy téměř nereálné získat. Odměnou snahy je vždy vysoká kvalita jak po stránce vzhledu, tak vlastností. Na kvalitě materiálu jednoduše vždy záleží ... více menu materiály.  Díky výše uvedenému je znásobena jistá výjímečnost produktu. To platí i o materiálu použitém na tomto pouzdru.

 Veškeré požadavky můžete uvést v závěru objednání do poznámky. Budu Vás před výrobou kontaktovat a vše si potvrdíme.

usen kůže barva london tan     usen kůže barva london tan

Podle mých osobních zkušeností je tento design pouzdra nejpraktičtější. Nabízím více tvarů pouzder pro mobilní telefony viz má nabídka nebo fotogalerie, ale platí skutečnost, že tento nejednodušší tvar se zdá být při používání nejbezpečnější a nejrychlejší. Osobně jsem vyzkoušel mnoho designů pouzder pro Apple iPhone i Android, ale stále se vracím k pouzdru v tomto jednoduchém elegantním stylu. Přesněji napsáno nejen k designu, ale stejnému pouzdru, které používám s menšími přestávkami téměř šest let, aniž by zásadně utrpělo na kráse a funkčnosti. Tím si nechválím svojí práci :-) ale vlastnosti kvalintího materiálu na němž stojí jak dobrá funkčnost tak živostnost. Pouzdro je standardně vyrobeno z 2x 2,3 mm silné usně případně s podšívkou celkem ve stejném objemu. Tedy použití čtyř vrstev vytenčené usně o stejném celkovém objemu jako u dvou vrstev.

 

ento objem se může někomu zdát jako malý, ale nic není dál od pravdy. Není případně problém ušít při zachování ceny pouzdro znatelně robusnější. Stačí vznést požadavek v závěru objednání do poznámky. Pouzdro pro telefon je v krajích u šití ručně plynule vytenčeno a vybroušeno pro větší eleganci. Plný objem, který dobře chrání telefon je tak viditelný jen u otvoru. Celkově cca 4,5 mm objemné pouzdro pro telefon v krajích vytenčené je ideální kompromis robusnosti při zachování elegance a více než dobré ochranně při pádu a jiném neopatrném zacházení.

 

V případě, že se rozhodnete kožený obal pro iPhone případně jakýkoliv jiný telefon objednat, nezapomeňte v závěru objednání uvést do poznámky barvu šití. V případě, že budete chtít vyrazit zdarma monogram, tak jaký to bude. Nevíte si rady s výběrem, například kombinace barvy kůže vs barva šití, můžete nechat rozhodnutí na mém vkusu. Případně nikdy nic nezkazíte stejnou barvou šití jako je barva usně. Šití nemá nikdy stejný odstín jako kůže, tedy stejná barva nepřebíjí celkový pohled na pouzdro, ale příjemně doplňuje eleganci. Druhou dobrou volbou je béžová, která je krásně vidět a ze zkušenosti sluší doslova každé barvě usně. Vše je otázkou vkusu a nic není špatně.

 

A TENTO PRODUKT JE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Royal Beige light brown, Royal Beige, Royal Black

barevne siti na kuzi  barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

Royal Blue, Royal RedBrown, DarkBrown

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

RoyalGreen, RoyalGrey, Purple

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

DarkBrown, LightBrown

barva šití kůže hnědá

RoyalGreenMonster, Orange, RoyalPink

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

Royal Beige light brown, RoyalGrey

přírodní vlákno

RoyalRed, Tyrkys, RoyalYellow je teplejší žlutá

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com