Visits:
Today: 20All time: 1063390

Peněženka z kůže Morris s možností přihrádky pro narovnané bankovky. 110 - 130 mm x 95 mm

Sitemap|Produkty

pánská peněženka na zakázku
pánská peněženka na zakázku
Cena:3400.00CZK
Standardně cca 20 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.

Kompletně ručně vyrobená peněženka z přírodní usně ve formátu 110x95 až 130x95. Do formátu peněženky 120  a 130 lze uložit bez problému technický průkaz a další podobně velké doklady s rezervou viz výběr roletka u ceny. Přes větší formát se díky kvalitnímu materiálu menší obsah (karty atd.) v příhrádkách nepohybuje. Kam jej dáte tam jej najdete. I formát 130  není přehnaně velký a dobře se s peněženkou manipuluje. Peněženka disponuje  podšívkou z kůže po celé ploše a jemným šití (2,5 mm).  U podobných peněženek se při seriové výrobě používá v přihrádkách látka pro úsporu materiálu a objemu. Zde žádnou látku nepotkáte. Kůže je na ztěchto místech ručně vytenčena. Vše je vyrobeno z kůže v plné ploše, tedy ne jen viditelné části. Standardně je použita kůže v tlouštce 1,1 - 1,5 mm vytenčená z plného objemu  4,5 mm. Tedy z nejvyšší třídy. Peněženku Vám mohu vyrobit v libovolné barvě a úpravě. Useň případně kombinace usní a barev asi můžete vybrat v menu "materiály".

Peněženka s podšívkou z kůže Scotch Grain. 

penezenka z kuze scotch grain

Veškeré práce na peněžence jsou bez použítí jakéhokoliv stroje, pouze za pomoci několika nástrojů a páru rukou. Základem pro jakýkoliv můj produkt, je přírodní hovězí kůže vysoké kvality. Veškeré tvary jsou vyřezány ručně na základě mých návrhů a vlastnoručně vyrobených šablon. Práce na každém dílu peněženky zahrnuje několik operací. Peněženka je slepena kvalitním voděodolným lepidlem a sešita. Každá dirka je vyrobena samostatně ručně. Steh je šitý dvěma jehlami a každý obsahuje skrytý uzlík. V případě poškození, je proti strojovému šití ruční steh ve své podstatě nerozpáratelný. Šití používám od Francouzského a Irského výrobce není vyšší kvality. Výrobek je tedy 100% ruční práce čímž je zaručena jistá dávka vyjímečnosti a kvality.

Na přání 105 x 90 .

malá peněženka z kůže  pro karty a bankovky

Barva kůže na přání, šití také. Jsou možné další upravy. Například úprava rozměru, kapsa pro narovnané bankovky z vnější strany. atd.. Ražba monogramu uživatele je zdarma. Stačí veškeré požadavky uvést v závěru objednání do poznámky.  Na Vaší objednávku budu před výrobou reagovat. Přeji krásný den :-).

2x upravená peněženka  Morris s možností uložení dvou karet na výšku vedle sebe s přidanou kapsou na narovnané bankovky.

peněženka z kůže na zakázku.

peněženka z kůže na zakázku.

Peněženka Morris formát 130 x 95 mm kapsy s obloučky.

peněženka upravená na přání zákazníka

Klasické tvary peněženky Morris. Hnědá kůže s patinou do tmavě hnědé.

peněženka pánská ručně ušitá tomas linger

Peněženka Morris s vlnkami.

leather wallet handmade tomas linger

leather wallet handmade tomas linger

TAN s okrovou. Tři přihrádky a elegantní tvar kapes. Na zakázku přidaná kapsa na bankovky z vnější strany. I přihrádka na bankovky má uvnitř hladký líc. Je vyrobena ze dvou plátů kůže.

peněženka kůže handmade czech republice

peněženka kůže handmade czech republice

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com