Visits:
Today: 36All time: 665000

Kožené pouzdro iPhone 5, iPhone 6 černé + Váš monogram

Sitemap

pouzdro pro iphone
pouzdro pro iphone
Cena:890.00CZK

Koženého pouzdro pro iPhone  5 a 5S. Podle potřeby možné upravit na kožené pouzdro pro iPhone 4.  Tvar výseku není poprvé a naposledy můj nápad ale jedná se o kopii značkového pouzdra nejmenovaného výrobce. Nevybral jsm jej protože bych chtěl někoho kopírovat, ale protože tento výsek je tvarem povedený a designově hezký. Navíc tvar nebude patentovaný jelikož jsem jej viděl už na mnoha pouzdrech. Je zajímavé, že stejné pouzdro šité strojem v Chine s daným značkovým logem stojí v obchodech 4700 Kč :-). Kožené pouzdro pro iPhone je v černém provedení  s banánovým šitím. Pouzdro je možné vyrobit v jakékoliv barvě, podle přání zákazníka.  Všechny barvy na své výrobky si míchám a upravuji sám a zde tomu není jinak. Takto zbarvenou kůži nenajdete v žádném vzorníku. Aneb není černá jako černá. Jedná se vždy o mé odstíny. Tedy vlastnoručně namíchané. Platí pro všechny barvy v nabídce včetně černého provedení. Tato barva je skutečně černočerná :-).  S ohledem k tomu, že těchto pouzder moc nestihnu ušít je dost pravděpodobné, že ani nikoho se stejným pouzdrem, šitým na mém stole v životě nepotkáte :-). I to mu dodává na jedinečnosti. Ne jen design a ruční práce. Na tomto pouzdře je jen přírodní impregnace a je i ručně leštěno. Každému pouzdru věnuji hodně času dokud není perfektní. A zde to není jinak.

​Cena je včetně vyraženého monogramu na Vaše přání. Požadavek na vyražení NEZAPOMEŇTE uvést do poznámky.

Více o mých produktu. Nabízím vlastní produkty pod označením Tomas Linger®. Ruční výroba bez použití stroje. Každý kousek je originál. Kožené pouzdro iPhone 5 a iPhone 5s je jedním z těchto produktů.  Kožené pouzdro pro iPhone 5 je celé šité jednou nití. Díky této technice je prakticky nesmrtelné. Je vyrobeno z hovězí kůže o síle 1,5mm. Tedy ze znatelně silnější kůže, než jaká je běžně používána. Iphone je díky síle kůže dobře chráněn ale hlavně v ruce držíte opravdu kus materiálu. Nikoliv chudinku z Chiny, kterou má dalších pět tisíc uživatelů. Pouzdro je unikátní nejen díky síle materiálu a na první pohled je vidět, že se jedná o pouzdro vyrobené na zakázku (stehy, barva, monogram atd.). 

iPhone pouzdro na zakázku

Kožené pouzdro je vyrobené přesně pro rozměry iPhone 5 a 5S. V prvopočátcích používání jde  vyndavat z tuha, ale postupem času si telefon vytvaruje kožené pouzdro přesne podle svého tvaru. Iphone následně sedí v pouzdře naprosto dokonale. To je jedna z vlastností silné přírodní kůže, kterou nedokáže imitovat žádný jiný materiál. Jak je uvedeno, pouzdro pro Iphone  je  rozměrově uzpůsobeno přesně pro Apple iPhone 5 ale je samozřejmě možné upravit velikost pro jakýkoliv jiný telefon. Nejčastěji upravuji pro iPhone4.

Díky ručnímu stahovaní nitě a silné kůži, je pouzdro pevné. Kůže je ručně barvena. Více jak tři vrstvy barvy, lakováno a vybroušeno. Pouzdro pro iPhone, může být vyrobené v libovolné barevné kombinaci. Každá strana pouzdra může být jinak barevná. Meze nápadům a požadavkům se zde nekladou :-). Vše je na Vás a vašich požadavcích.

 

Kožené pouzdro iPhone 5s je možné doplnit vyraženým monogramem. Delší texty jsou také možné ale osobně je nedoporučuji. Cena platí pro pouzdro s monogramem.  Je zde možnost vypálení loga firmy laserem. Doplatky nejsou nesmyslné.  Kožené pouzdro pro iPhone 5S může mít barvu dle přání zákazníka. Krásné je i v barvě přírodní kůže, nebo zelené. Jestli Vás zajímá jak se takové kožené pouzdro pro iPhone vyrabí neváhejte se mrknout na stránku o výrobě  viz horní menu. Tento odkaz doporučuji prostudovat i těm, kterým se zdá cena vysoká aby si udělali zhruba představu jak dlouho trvá dát takové kožené pouzdro dohromady a především co vše pouzdro vydrží a co si vlastně kupujete. Zároveň je potřeba si uvědomit, že není kůže jako kůže. Materiál použitý na moje výrobky opravdu není laciný. Jedná se skutečnou přírodní kůži. To se u většiny seriově vyráběných produktů v číně označovaných jako "leather" rozhodně říci nedá :-). Moje kožené pouzdro pro Iphone je  produkt s duší, který opravdu jen tak někdo nemá a mít nebude (zas tolik jich ušít nestihnu :-)). Ruční práce je viditelné již na stehu, který žádný šicí stroj nedokáže napodobit.

Jelikož postup výroby je poměrně složitý a časově náročný, je potřeba počítat s dodáním okolo 5  pracovních dní (dle dohody dříve). Před Vánoci i déle. Zpravidla pouzdro dodám dříve ale nerad slibuji. Když je to jen trošku možné, tak raději příjemně překvapím s rychlejším termínem dodáním než slibovat nesplnitelné.

Specifikace DŮLEŽITÉ: Kožené pouzdro pro iPhone 5 aiPhone 5S. Materiál: Hověží kůže 1,5mm ručně broušená, barvená. V nejsilnějším místě má materiál sílu 3,2 mm. Z jedné strany mé logo viz. fotografie, z druhé strany může být Váš monogram. Jak jsem uváděl v horní části popisku, kůže je barvena ručně. Není tedy technicky možné, aby každé pouzdro mělo stejný odstín barvy jako je na fotografii. Každý krupon kůže je jiný. Jinak saje barvu atd.. S tímto faktem je při objednání nutné počítat. Kupujete si originál ne seriovou výrobu. Každému pouzdru věnuji zvláštní péči.

NA TENTO PRODUKT JE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

 

iphone 5

 

obal pro iphone

 

iPhone pouzdro na zakázku

 

kožené pouzdro na iphone

 

pouzdro na iphone

 

tomas linger

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com