Visits:
Today: 826All time: 667520

iPhone kožené pouzdro s přihrádkou na karty

Sitemap

kožné pouzdro iphone 5s
kožné pouzdro iphone 5s
Cena:1600.00CZK
***

Kožené pouzdro iPhone 4, 5, 5S ale i pro jiné mobilní telefony. Pro jiné telefony něž je iPhone 5 a 5S je nutná uprava velikosti. Pouzdro má zavírání ze tří vrstev kůže. Je zajímavé, že když jej držím v ruce, tak bych přísahal, že se do pouzdra iPhone nevejde :-).  Kožené pouzdro není určené jen pro samotný telefon, ale obsahuje dvě přihrádky. Jedna je na telefon, druhá na kreditní karty, doklady, bankovky a jiné maličkosti. Pouzdro je možné různě rozšířit na přání zákazníka o další kapsy. Pouzdro je opatřeno suchým zipem, díky němuž je dobře chráněno proti otevření. Po otevření iPhone z části kouká z přihrádky, lehce se tedy vytahuje z pouzdra ven. Je možné se z tohoto koženého pouzdra odrazit a vyrobit  uplně jiný model na přání. Pouzdro je vyrobeno z kůže o síle 1,5 mm. Je možné jej vyrobit i z kůže silnější například 2 mm. Barvu kůže je možné upravit na přání zákazníka. Stejně tak je to i se šitím. Pouzdro je šité jemnějším stehem než běžně pouzžívám u jiných pouzder.

​Cena je včetně vyraženého monogramu na Vaše přání. Požadavek na vyražení NEZAPOMEŇTE uvést do poznámky.

Více o mých produktu. Nabízím vlastní produkty pod označením Tomas Linger®Ruční výroba bez použití stroje. Každý kousek je originál. Kožené pouzdro iPhone 5 a iPhone 5s je jedním z těchto produktů.  Kožené pouzdro pro iPhone 5 je celé šité jednou nití. Díky této technice je prakticky nesmrtelné. Je vyrobeno z hovězí kůže o síle 1,5mm. Tedy ze znatelně silnější kůže, než jaká je běžně používána. iPhone je díky síle kůže dobře chráněn ale hlavně v ruce držíte opravdu kus materiálu. Nikoliv chudinku z Chiny, kterou má dalších pět tisíc uživatelů. Pouzdro je unikátní nejen díky síle materiálu a na první pohled je vidět, že se jedná o pouzdro vyrobené na zakázku (stehy, barva, monogram atd.). 

iPhone 5S kožené pouzdro

kožená peněženka s kapsičkou

 

Kožené pouzdro je vyrobené přesně pro rozměry iPhone 5 a 5S. V prvopočátcích používání jde  vyndavat z tuha, ale postupem času si telefon vytvaruje kožené pouzdro přesne podle svého tvaru. Iphone následně sedí v pouzdře naprosto dokonale. To je jedna z vlastností silné přírodní kůže, kterou nedokáže imitovat žádný jiný materiál. Jak je uvedeno, pouzdro pro Iphone  je  rozměrově uzpůsobeno přesně pro Apple iPhone 5 ale je samozřejmě možné upravit velikost pro jakýkoliv jiný telefon. Nejčastěji upravuji pro iPhone4.

 

Díky ručnímu stahovaní nitě a silné kůži, je pouzdro pevné. Kůže je ručně barvena. Více jak tři vrstvy barvy, lakováno a vybroušeno. Pouzdro pro iPhone, může být vyrobené v libovolné barevné kombinaci. Každá strana pouzdra může být jinak barevná. Meze nápadům a požadavkům se zde nekladou :-). Vše je na Vás a vašich požadavcích.

 

Kožené pouzdro iPhone 5s je možné doplnit vyraženým monogramem. Delší texty jsou také možné ale osobně je nedoporučuji. Cena platí pro pouzdro s monogramem.  Je zde možnost vypálení loga firmy laserem. Doplatky nejsou nesmyslné.  Kožené pouzdro pro iPhone 5S může mít barvu dle přání zákazníka. Krásné je i v barvě přírodní kůže,  červené a modré. Jestli Vás zajímá jak se takové kožené pouzdro pro iPhone vyrabí neváhejte se mrknout na stránku o výrobě  viz horní menu. Tento odkaz doporučuji prostudovat i těm, kterým se zdá cena vysoká aby si udělali zhruba představu jak dlouho trvá dát takové kožené pouzdro dohromady a především co vše pouzdro vydrží a co si vlastně kupujete. Zároveň je potřeba si uvědomit, že není kůže jako kůže. Materiál použitý na moje výrobky opravdu není laciný. Jedná se skutečnou přírodní kůži. To se u většiny seriově vyráběných produktů v číně označovaných jako "leather" rozhodně říci nedá :-). Moje kožené pouzdro pro Iphone je  produkt s duší, který opravdu jen tak někdo nemá a mít nebude (zas tolik jich ušít nestihnu :-)). Ruční práce je viditelné již na stehu, který žádný šicí stroj nedokáže napodobit.

Jelikož postup výroby je poměrně složitý a časově náročný, pouzdro je lepeno a barveno ručně a vždy musí vše zaschnout minimálně dva dny aby se s ním dalo dále pracovat.  Je tedy potřeba počítat s dodáním okolo 5 - 10  pracovních dní (dle dohody dříve). Zpravidla pouzdro dodám dříve ale nerad slibuji. Když je to jen trošku možné, tak raději příjemně překvapím s rychlejším termínem dodáním než slibovat nesplnitelné.

Specifikace DŮLEŽITÉ: Kožené pouzdro pro iPhone 5 aiPhone 5S. Materiál: Hověží kůže 1,5mm ručně broušená, barvená. V nejsilnějším místě má materiál sílu 3,2 mm. Z jedné strany mé logo viz. fotografie, z druhé strany může být Váš monogram. Víko je ze tří vrstev kůže. Pouzdro může být opatřeno podšívkou. Jak jsem uváděl v horní části popisku, kůže je barvena ručně. Není tedy technicky možné, aby každé pouzdro mělo stejný odstín barvy jako je na fotografii. Každý krupon kůže je jiný. Jinak saje barvu atd.. S tímto faktem je při objednání nutné počítat. Kupujete si originál ne seriovou výrobu. Každému pouzdru věnuji zvláštní péči.

NA TENTO PRODUKT JE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

kožené pouzdro

 

 

iPhone 5S kožené pouzdro

 

 

černé pouzdro iphone

 

 

ochranný obal iphone

 

 

iPhone 5S kožené pouzdro

 

 

iPhone 5S kožené pouzdro

 

iPhone 5S pouzdro

 

 

iPhone 5S kožené pouzdro i peněženka

 

 

iphone pouzdro i penezenka

irské nítě na kožené peněženky

Nebojte se barevného šití. Barevné šití zásadně odlišuje seriovou produkci od zakázkové. Vypadá skvěle, neubírá na vážnosti ani eleganci. Naopak přidává na zajímavosti a kráse.

luxusní pouzdro pro iPhone 5s

luxusní pouzdro pro iPhone 5s

luxusní pouzdro pro iPhone 5s

luxusní pouzdro pro iPhone 5s

luxusní pouzdro pro iPhone 5s

luxusní pouzdro pro iPhone 5s

luxusní pouzdro pro iPhone 5s

luxusní pouzdro pro iPhone 5s

luxusní pouzdro pro iPhone 5s

luxusní pouzdro pro iPhone 5s
 
  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com