Visits:
Today: 827All time: 667521

Kožená peněženka 30. léta (19cm) libovolný design

Sitemap

kožená peněženka 30. léta
kožená peněženka 30. léta
Cena:4400.00CZK
***

Nabízím vlastní produkty pod označením Tomas Linger®Kožená peněženka je jedním z těchto produktů. Kožená peněženka ve stylu 30. let. Opravdu velký kousek :-). Peněženka na fotografiích je jen ukázkou možností. Peněženka může být vyrobena z jiné barvy kůže, jiná barva šití, jiný materiál použitý na podšívku. I verze bez podšívky je velice hezká. Může mít více přihrádek, jiné rozestavění. Možná je zkrátka jakákoliv uprava.

Kožená peněženka 30. léta. barva konak s banánovým šitím. Použitá kůže 1,5 a 0,8 mm. Bez podšívky hrubá kůže.

PÁNSKÁ KOŽENÁ PENĚŽENKA

kožené peněženky

Kožená peněženka je vyrobená kompletně ručně z pravé kvalitní silné hovězí kůže. Informaci, že je výrobek šitý ručně se dočtete na hodně místech. Bohužel tento termín je značně zavádějící, protože ručním šitím je označováno i šití strojem. Stroj ale neumí to co dokáže člověk. Jako jeden z mála se v ČR věnuji opravdu ručnímu šití (bez použití stroje) kožených pěněženek a různých jiných výrobků. Tato kožená peněženka je ručně nastříhána, broušena, barvena, lepena i šita. Každá je tedy originál přesně na míru zákazníka. Peněženka je z několika vrstev kůže a proto na některých místech má stěnu silnou přes 6 mm. Nicméně i přes tyto robusní rozměry působí  peněženka elegantně a na šířku perfektně zapadne například do zadní kapsy pánských džínových kalhot. Na délku přečnívá cca 4 cm. Koženou peněženku je možné doplnit vyraženým monogramem. Delší texty nedoporučuji. Cena peněženky je cena s vyraženým monogramem. Delší texty dle dohody.

Jiný tvar výseku přihrádek. Možností uprav je opravdu mnoho.

Dokladovka s kapsou na drobné

Kožená peněženka 30 léta. Upravená verze na více karet.  Z vnější strany jednobarevná, uvnitř retro broušená. 
Možností změn na přání je opravdu mnoho :-). Záleží jen na Vašich potřebách.

peněženka kožená 30 leta - tomas linger

peněženka kožená 30 leta - tomas linger

peněženka kožená 30 leta - tomas linger

Jelikož postup výroby je poměrně složitý a časově náročný, je potřeba počítat s dodáním okolo 8 - 20 pracovních dnů. Před Vánoci i déle. Zpravidla peněženku dodám dříve ale nerad slibuji. Když je to jen trošku možné tak raději příjemně překvapím s rychlejším termínem dodáním než slibovat nesplnitelné.

 

pecifikace: Kožená peněženka 4x prostor pro několik vizitek, karet atd., 2x prostor na bankovky, doklady ... Materiál: Hověží kůže 1,5mm, ručně broušená, barvená a lakovaná ve stylu retro. Rozměry: cca 20 cm x 10 cm v zavřeném stavu. Jak jsem uváděl v horní části popisku, kůže je barvena ručně. Není tedy technicky možné, aby každá peněženka měla stejný odstín barvy jako je na fotografii, stejné šmouhy atd.. Každý krupon kůže je jiný. Jinak saje barvu atd.. BARVA MŮŽE BÝT SVĚTLEJŠÍ, více do hněda atd. S tímto faktem je při objednání nutné počítat. Peněženka není ve standarním provedení lakovaná. Je ručně leštěná. Jedná se tedy o jakýsi pololesk. Lakování není problém provést. Počítejte ale s faktem, že po lakování kožená peněženka o další odstín ztmavne.

30. léta s kapsou na zip. Zipy YKK jsou zatím nedostupné a obyčejné kovové zipy odmítám používat. Na dostupnost se prosím zeptejte. Děkuji.

kožená prkenice

Zajímavá modifikace a barevná kombinace na přání zakázníka.

kožená prkenice

NA TENTO PRODUKT JE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

kožené peněženky

kožené peněženky

kožené peněženky

kožené peněženky

kožené peněženky

irské nítě na kožené peněženky

Nebojte se barevného šití. Barevné šití zásadně odlišuje seriovou produkci od zakázkové. Vypadá skvěle, neubírá na vážnosti ani eleganci. Naopak přidává na zajímavosti a kráse.

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com