Kožená peněženka Old School (pouzdro pro telefon)

Sitemap|Produkty

kožené peněženky
kožené peněženky
Cena:2300.00CZK
Standardně cca 15 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.

Nabízím vlastní produkty pod označením Tomas Linger®. Kožená peněženka (pouzdro pro telefon) je jedním z těchto produktů. Koženou peněženku ve stylu retro, kombinovavnou s pouzdrem na mobilní telefon jsem navrhnul na základě designu starého modelu jednoho zapomenutého italského tvůrce. Designem je určena především pro muže, ale rozhodně jí může použít i žena. Nebyla by první, která tuto peněženku používá. Kožená peněženka je vyrobená kompletně ručně z pravé kvalitní silné hovězí kůže (1,5 a 2 mm silné pláty na přání kombinace 1,5 a 2,5 mm). Provedení je možné bez podšívky nebo s podšívkou z kůže.

Kožená peněženka, pouzdro pro iPhone 6. Upraveno na zakázku na 3 mm silnou kůži. Vytenčené kraje (plastičtější design).

pouzdro pro iPhone6 kůže

pouzdro pro iPhone6 kůže

pouzdro pro iPhone6 kůže

Stroj ale neumí to co dokáže člověk, tedy alespon u šití. Jako jeden z mála se v ČR věnuji opravdu ručnímu šití (bez použití stroje) kožených pěněženek a různých jiných výrobků. Tato kožená peněženka je ručně nastříhána, broušena, barvena, lepena i šita. Každá je tedy originál přesně na míru zákazníka. Zákazník si může vybrat libovolnou barvu kůže i šití. Peněženka je z několika vrstev kůže a proto na některých místech má stěnu silnou přes 5 mm. Nicméně i přes tyto robusní rozměry působí  peněženka elegantně a perfektně celá zapadne například do zadní kapsy pánských džínových kalhot.

V případě, že nebude peněženka použitá i jako pouzdro na mobilní telefon k čemuž byla původně především určena, je potřeba o tom informovat v závěru objednání. Velikost peněženky je k tomuto použítí dále uzpůsobena. Standarní rozměr kožené peněženky je naladěn pro telefon Apple Iphone, Iphone PLUS a telefony stejných nebo menších rozměrů. Přesně znamená s dostatečným prostorem navíc, pro snadnou manipulaci s obsahem a telefonem. Je potřeba jen počítat s lehce delším rozměrem.

Koženou peněženku je možné doplnit vyraženým monogramem. Delší texty doporučuji řešit laserem. Cena peněženky je cena s vyraženým monogramem (nutné uvést v závěru objednání do poznámky).

Barevné možnosti šití řady Royal.

Nová barva šití kůže

ruční šití kůže

Takto to vždy začíná :-). Základním materiálem pro výrobu všech mých produktů je čistý přírodní hovězí krupon nejvyšší kvality.

kvalitní kůže

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com