Visits:
Today: 826All time: 667520

Kožená peněženka pánská i pouzdro na iPhone

Sitemap

kožená peněžnka pánská
kožená peněžnka pánská
Cena:3300.00CZK
***

Vyzkoušel jsem nový design pro koženou peněženku Potřeboval jsem vymyslet konečně něco pro sebe a dva zákazníky, kterým již takovou peněženku dlouho slibuji. Tedy jednoduchého, praktického a pěkně vypadajícího. Tady je výsledek :-). Jestli se povedlo nechám na Vás. Peněženku opět nebudu nabízet dlouho. Nechci aby jí mělo mnoho lidí. Jestli Vás zaujala, tak asi neváhejte. Raději zde tuto informaci píši, aby se zase někdo nezlobil, že mu nechci udělat produkt, který mám vyfocený ve fotogalerii :-). Pro lidičky, kteří mě neznají, šiji věci, které mě baví. Sám nerad nosím věci, které má každý. Je hodně takových lidiček i proto dělám omezené serie svých produktů. Jak řeknu, že už nic dělat nebudu tak to dělat již nebudu. Není to otázka peněž, jednoduše tento produkt již nikdy nevyrobím :-). Mimo jiné zajištuji tak mým zákazníkům jedinečnost výrobku. 

 

 

peněženka pánská hnědá kůže

 

Do této peněženky se vejde opravdu hodně věcí, včetně telefonu, když je potřeba. Obšité malé kapsičky jsou širší než je standardní rozměr, aby se do nich daly vložit i vizitky, které mají většinou delší formát, než kreditní karty. Vložíte do nich tedy bez problému více kreditních karet, nebo vizitek o formátu 90x50 mm. Peněženka je vyrobena z kombinace 0,8 a 1,5 mm silné kůže. Pro vaší představu China produkce je zpravidla z 0,3 mm. V nejsilnějším místě má sílu materiálu kožená peněženka 5 mm a zavřená 14 mm. Peněženku lze vyrobit jak silnější, tak tenčí, ale po třech pokusech se zdá tato síla a kombinace materiálů ideální. Díky zkosení hran budí dojem tenčí peněženky než ve skutečnosti je.  

kožené peněženky tomas linger

Rozměry zavřené peněženky jsou 155 mm x 90 mm, nebo častěji 155x 100mm. Tento rozměr je dle mého tak akorát. Opět jsem dlouho koumal s ohledem na nošení po kapsách, různém povalování, vkládání a vyndavání bankovek různých velikostí a předmětů. Pohodlnost použití atd atd.. Je samozřejmě možná uprava rozměru. Osobně bych unesl o 1cm delší a širší model. I tak jí lze pohodlně nosit v zadní kapse džín. Až bude chvilka času přidám do nabídky také fotografie verze s kulatými rohy. Mám na ní aktuálně dvě zakázky a takové řešení by mohlo vypadat hezky. Do peněženky se bez problému vejde i telefon jak píšu nahoře, na používání telefonu je potřeba upozornit  z důvodu nutných uprav. Osobně ale doporučuji řešit telefon samostatně. Například jako sadu ve stejné barvě. Tato peněženka je elegantní a vložený telefon bourá její design. Je to samozřejmě otázka názoru.

peněženka pánská kožená

Kožená peněženka je jako všechny mé výrobky ručně barvena, stříhána, broušena, lepena i šita. Tedy šita bez použití šicího stroje, který není schopen vytvořit steh na urovni ručního stehu ani zajistit takovou pevnost. Použitá nit je od Irského výrobce o síle 0,9 mm. Nepřetrhnutelná :-). Kožená peněženka je vyrobená bez podšívky. Není problém podšívku při výrobě za doplatek  použít, ale myslím, že tomuto designu sluší hrubá kůže. Doplatek za podšívku je na dohodě. Neplatíte cenu materiálu ale čas navíc, který nen í zanedbatelný s ohledem na nutné upravy aby vypadala podšívka dobře. Jak už jsem uváděl, kůže je barvena ručně a je možné pro výrobu peněženky použít jakoukoliv barvu na přání zákazníka. Stejné platí i pro barvu šití. Například viz fotogalerie nebo mé ostatní produkty. Veškeré tvary a výseky jsou vyřezány také ručně bez použití výsekových forem.

kožená peněženka

Upravená peněženka na přání zákazníka.

Při ručním šití je vyseknuta každá dirka zvlášt. Zkrátka na nic není použitý stroj. Tato technologie výroby je sice časově a fyzicky náročná ale dodává výrobku punc originality a kvality zpracování.  Na své výrobky poskytuji doživotní záruku a jsem si jistý, že vydrží funkční po několik generací. I tuto peněženku vyrobím jen v malé serii. Přeci jen nejsem schopen jich sekat stovky měsíčně jako továrna a ani nechci. Od toho jsou zde jiné firmy a jejich produkty. Je vtipné potkat člověka se stejným pouzdrem na telefon, nebo se stejnou mikinou. S mojí peněženkou se Vám to téměř určitě nestane :-). Zaprvné bude vyrobena jen o dvaceti kusech a více jak polovina této produkty jde vždy do zahraničí. Šance, že potkáte někoho s touto peněženkou, nebo mým výrobkem je malá. A to vždy potěší. Na druhou stranu asi jste navštívil moje stránkly na základě rederence, takže jěkoho s mým produktem znáte :-). Děkuji, že jste se dočetli až sem a přeji nádherný den :-).

peněženka kožená pánská

Rozměrově upravená peněženka. Na přání kulaté rohy. Barevné šití vypadá vždy skvěle a rozhodně neubírá peněžence na eleganci ani vážnosti.

Specifikace: Kožená peněženka. 2x prostor pro několik vizitek, karet atd. (šířka 10 cm). 6x větší prostor pro bankovky, doklady, karty a hromadu dalších užitečných i neužitečných věciček. Rozměr vnitřní části největší kapsy je 14,3 x 8. Další dvě kapsy mají stejnou délku a každá z nich je vždy o 1 cm užší viz fotografie. Materiál: Hověží kůže o síle 1,5mm a 0,8 mm, ručně broušená, barvená, lakovaná polomatem a ručně leštěná. Hrany ručně leštěné. Nejčastěji používaný rozměr: 155mm x 90mm nebo 155mm x 100mm v zavřeném stavu. Díky těmto rozměrů bezproblému pojme obrovské množství čehokoliv :-) aniž by zásadně nabírala na síle a objemu. Více můj článek o ideální peněžence. V nejsilnějším místě má prázdná kožená peněženka 5 mm a zavřená 14 mm. Jak jsem uváděl v horní části popisku, kůže je barvena ručně. Není tedy technicky možné, aby každé pouzdro mělo stejný odstín barvy jako je na fotografii, stejné šmouhy atd.. Každý krupon kůže je jiný. Jinak saje barvu atd.. BARVA MŮŽE BÝT SVĚTLEJŠÍ, více do hněda atd. S tímto faktem je při objednání nutné počítat. Peněženka není ve standarním provedení lakovaná. Je ručně leštěná. Jedná se tedy o jakýsi polomat. Lakování není problém provést. Počítejte ale s faktem, že po lakování kožená peněženka o další odstín ztmavne. Barvu kůže i šití můžu realizovat přesně podle Vašeho přání.

kožená peněženka s kapsou

Na peněžence můžete mít kapsu na drobné ve stylu jako je fotografie nahoře s upraveným rozměrem po celé délce peněženky,

kožená peněženka s kapsou

nebo více vykrajovanou kapsu na drobné jako na této fotografii.

Termín dodání: Přesto, že pracuji velice tvrdě, nejsem schopen realizovat podobné produkty během několika dní. Výroba kožené peněženky se skládá z několika operací, které vyžadují čas. Jen samotné schnutí barvení a lepení je několik dní, aniž by jste mohly ve výrobě pokračovat na jiném místě. Nerad spěchám a VŽDY dělám věci nejlépe jak umím. Tento postup chce čas a klid :-). Zároven řeším mnoho jiných zakázek, proto tuto koženou peněženku dodávám v časovém prostoru dvou až tří týdnů. Urychlení výroby peněženky nebo přeskočení jiného klienta není možné za žádný doplatek. Není to otázka peněz :-). Užijte si krásný den :-). Tomas

kozena penezenka s modrym sitim

Modré výrazné šití nevypadá vůbec špatně. 

NA TENTO PRODUKT JE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

 

peněženka pánská ze silné kůže

peněženka pánská kožená

peněženka pánská na zakázku

peněženka pánská kožená značková

peněženka pánská hnědá kůže

peněženka pánská kůže

peněženka pánská z kůže

peněženka pánská kvalitní

peněženka pánská ručně šitá

peněženka pánská

peněženka pánská krásná kožená

peněženka pánská přírodní

irské nítě na kožené peněženky

Nebojte se barevného šití. Barevné šití zásadně odlišuje seriovou produkci od zakázkové. Vypadá skvěle, neubírá na vážnosti ani eleganci. Naopak přidává na zajímavosti a kráse.

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com