Visits:
Today: 825All time: 667519

Kožené pouzdro Apple iPad Air

Sitemap

Apple ipad Air kožený obal na zakázku
Apple ipad Air kožený obal na zakázku
Cena:0.00CZK
***

Ukázka možností, koženého pouzdro na Apple iPad Air. Podobné pouzdro jen s klopou bez zdobení se pohybuje od 1500 -  2000 Kč. Složitější se zdobením od 2500 Kč podle náročnosti. Pouzdro je ručně barveno i šito. Tedy bez použití šicího stroje jako všechny mé produkty. Pokud jde o design, nápadům se ani zde meze nekladou. Pouzdro, může obsahovat mnoho kapes, kapsiček a dalších zajímavých praktických udělátek :-). Můžete si vybrat barvu kůže, barvu šití, jemnos šití atd. Vše je otázkou dohody a Vašeho přání. není problém vyrobit tašku na iPad atd..

Použitý materiál při výrobě koženého pouzdra na Apple iPad Air bviz fotografie je kůže o síle 2 mm. Tloustka pouzdra s klopou je tedy přes 8 mm. Klopa je vyrobena ze dvou vrstev kůže. Na zdrobení je použito vždy více vrstev. Například kožený jazýček je ze tří vrstev kůže a motýlek ze dvou. Vše je barveno, vyřezáno, broušeno, lepeno, šito a vyhlazeno ručně. Bez iPadu vypada pouzdro ploše :-). Ale jak dostane třetí rozměr díky vloženému iPadu bude vypadat hezky :-). Přeji fajn den Tomas Linger

apple ipad Air kožené pouzdro

apple ipad Air kožené pouzdro 2

apple ipad Air kožené pouzdro 1

apple ipad Air kožené pouzdro 3

apple ipad Air kožené pouzdro 4

apple ipad Air kožené pouzdro 5

apple ipad Air kožené pouzdro 6

irské nítě na kožené peněženky

Nebojte se barevného šití. Barevné šití zásadně odlišuje seriovou produkci od zakázkové. Vypadá skvěle, neubírá na vážnosti ani eleganci. Naopak přidává na zajímavosti a kráse.

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com