Visits:
Today: 827All time: 667521

Kožené pouzdro na doklady, telefon, bankovky atd..

Sitemap

Cena:2400.00CZK
Dodání cca 20 dní
***

 
Pouzdro? Peněženka? Každý komu jsem tento obal vyráběl, jej používá na něco jiného.
Já osobně jej využívám jako pouzdro pro iPhone kombinované s peněženkou. Tedy jako zjednodušenou peněženku využitelnou všude tam, kde nechci tahat hlavní peněženku. Na pouzdru mám kapsičku na platební kartu (karty) . Uvniř telefon a sem tam další obsah.   Díky velice silné kůži je telefon v bezpečí. Standardně pouzdro vyrábím z poměrně tlusté kůže (2 x cca 2 mm) Tlouštka stěn pouzdra je více jak 4 mm. Možnostem modifikací, velikostí a barev se meze nekladou. Tedy v rámci reálných požadavků. Cena je platná pro základní model s malou kapsičkou na karty viz foto. Je možné přidávat další kapsy,  případně více kapes po celé délce pouzdra atd. atd.. Použitý zip je YKK® nejvyšší řady vypodložený z vnitřní strany plátem kůže, tedy nevytrhnutelné. YKK zipy se vyznačují vysokou kvalitou.
Při výběru tohoto pouzdra, je nutné brát v uvahu fakt, že se jedná o silný tuhý materiál. Tedy používání pouzdra je především v prvopočátku řekněme náročnější. Nedoporučuji jít s rozměrem pod délku 16,5 cm. Ideál pro používání je okolo 20 cm bez ohledu na obsah. Zip YKK je poměrně robusní. Tedy jeho jezdec zabere více jak 1 cm. Zip začíná 1 cm od kraje pouzdra. Tedy otvor pro vkládání obsahu je vždy o více jak 3 cm menší než je délka samotného pouzdra. Čím je pouzdro delší tím se lépe rozevíra a celkově používá.
Velikost pouzdra je na přání. Za uvedenou cenu můžete mít pouzdro maximálně o délce 20 cm. V případě, že plánujete pouzdro nosit například v zadní kapse kalhot (běžné džíny) je jeho maximální výška okolo 10 cm.
 
Velké kožené pouzdro z 3 mm silné kůže. 200 mm x 100 mm s YKK zipem a vnitřní kapsičkou na platební karty ve výrobě.kožené pouzdro s YKK zipem

Pouzdro na doklady z kuze se zipem YKK

Pouzdro na doklady z kuze se zipem YKK

Pouzdro na bankovky, doklady, telefon atd.. 200 mm x 100 mm se zdá být ideální formát.

pouzdro na doklady kůže a bankovky česká republika ruční výroba

Použitá kůže o síle 2x 2,1 - 2,5 mm.
Přesto, že poudro je na pohled jednoduché, jeho výroba několik hodin trvá. Jen obšít ten zip .... :-). Na přání hrubý steh.
 
kožené peněženky retro hnědá - grey + sws2 + super jemny
 
Menší provedení pouzdra na karty, drobné a jiné maličkosti se zkosenou dlouhou stranou.  S ohledem k robusnosti YKK zipů je délka koženého pouzdra již na hraně použitelnosti.
Pouzdro na drobné a karty z kůže

Nová barva šití kůže

 
 
  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com