Visits:
Today: 433All time: 1043684

Dárkový poukaz - s platností jeden rok.

Sitemap

Cena:0.00CZK

Dárkový poukaz je určený k úhradě nákupu na www.tomaslinger.cz. Je opatřený bezpečnostními prvky proti zneužití a unikátním kódem určeným pro placení v internetovém obchodě. Kód z poukazu stačí vložit do vyhrazeného pole v košíku. Co se pak stane ví jen eshop :-). Každopádně by se měla hodnota poukazu automaticky odečíst z celkové ceny zakázky a vlastník poukazu doplatí případně zůstatkovou hodnotu zakázky. 

Tento poukaz je v nabídce omezeně. Tedy jak dojde k plnému vytížení mých rukou opět na jeden rok zmizí naprosto nečekaně a neohlášeně. Platnost poukazu je jeden rok.

Poukaz lze využít i pro nákup zboží, které není v eshopu. Tedy pro zakázkovou výrobu. V takovém případě stačí kontaktovat přes email. Nicméně je nutné upozornit, že nejsem schopen ušít cokoliv. S hesly modelu "půjčka ušitá na míru"  a podobně u mě nepochodíte. 

Vybrat můžete z několika poukazů různých hodnot v neomezeném množství. U nákupu nad pul milionu korun poskytuji 10% slevu.

Dárkový poukaz zasílám  v elektronické podobě ve vysoké kvalitě k vytisknutí.  Je možné i poukaz vytisknou a zaslat poštou. V případě, že budete požadovat zaslání již vytisknutého poukazu před Vánoci, případně těsně před termínem předání poukazu (narozeniny, zlatá svatba, křtiny, nějaká ožíračka a podobně), berte v uvahu pravidelnou neschopnost pošty dodávat zásilky v čas. Vycházím ze zkušenosti. Když cokoliv spěchá nikdy zásilka v termínu nedorazí, případně nedorazí vůbec, když dodání nespěchá dorazí balíček druhý den. Nevím podle čeho se tento fakt (ukaz, zázrak moderní doby) řídí, ale funguje poměrně spolehlivě. Dalším zázrakem jsou poštačky (ne všechny), které téměř vždy uloží balíček rovnou na poště a tvrdí Vám, že jste nebyl doma, přesto, že jste celý den dával cigáro z okna a poštačku vyhlížel dalekohledem. Proto doporučuji neztrácet čas a zdraví vyhlížením, nespoléhat na lísteček v kaslíku, který tam prostě nebude (přesto, že tam byl udajně vložen) a rovnou se vydejte na místní poštu vystát hodinovou frontu, nebo si nechte poukaz rovnou zaslat emailem.

V případě platby bankovním převodem, najdete číslo učtu OBROVSKÝM PÍSMEM v kontaktech. Raději jej ale přikládám i zde, neb často v emailech čtu, že číslo učtu nebylo nalezeno (zvláštní). 1086910017/3030. var. symbol je číslo objednávky. 

Tak jako tak Vám děkuji  za důvěru uhradit nemalou částku výměnou za kus papíru a přeji Vám krásný den.

PS. V případě, že se obdarovaný rozhodne, "nechci nic objednávat, potřebuji peníze neb dlužím v hospodě" a podobně. Lidsky řečeno, obdarovaný bude mít tendence lehce nabitý obnos utratit jiným zajímavějším způsobem, nevidím problém v proplacení 100% z celkové částky uvedené na poukazu. Nicméně je nutné brát v uvahu, že když napíše dárce na můj email dotaz, co si pěkného Pepa (obdarovaný) u mě za poukaz objednal, nemůže obdarovaný očekávat, že ho budu před manželkou, tchyní a podobně krejt v případě, že mě neposkytne předem jasné instrukce. Styl, "kdyby psala žena tak jakože nic" je nedostatečný a vymlouvat se, že došla kůže asi neobstojí.

Jestliže si obdarovaný vybere levnější produkt, než je hodnota poukazu, vracím rozdíl v plné výši. Stejně tak může obdarovaný doplatit rozdíl v případě objednání dražšího produktu.

Termíny vyhotovéní zakázky. Je dobré před objednáním počítat se skutečností, že se opravdu nenudím. Tedy realizace případné zakázky je vždy na dohodě s obdarovaným. V zásadě menší jednoduší produkty dodání do 15 - 30 dní. Složitější 20 - 40 dní případně dle dohody. 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com