Visits:
Today: 38All time: 665002

Peněženka na drobné mince, bankovky a platební karty z 3 mm silné kůže

Sitemap|Produkty

Peněženka na drobné mince
Peněženka na drobné mince
Cena:800.00CZK

 

eněženka na drobné mince, karty, bankovky a další obsah  z kvalitní kůže. Kompletně ručne vyrobena včetně barvení kůže a precizního vyhlazení.
Možnost výběru barvy kůže, barvy šití a vyražení monogramu.
Standardně je délka této kožené peněženky na drobné 12 cm. Tedy rozměr dostačující pro jakýkoliv běžný obsah. Je možné upravit rozměr na přání. Tedy více obsahu, při zachování rozumné velikosti. Pro narovnané bankovky je potřeba délka 18 cm :-).
V základu je peněženka vhodný doplněk k velké peněžence, jako odkládací prostor pro mince povalující se po kapsách. Já jí mám například uloženou v autě, nebo tašce.

kapsa na drobné mince

Občas peněženku využívám, když nechci u sebe nosit větší peněženku. Pouze do této vložím několik bankovek, karty a jde se :-). Pro ty komu se zdá být taková malá peněženka drahá nemám moc argumentů. Je na ní hodně stráveného času a musíte jí držet v ruce jinak nepochopíte. Jestli je něco na hony vzdáleno běžné seriové výrobě je to právě tento produkt. Fotografie mnoho neřeknou. Je to přeci jen dost zásadní rozdíl držet v ruce tento solidní objem kvalitního materiálu upravený s láskou a se smyslem pro detail, proti peněžence z plastu, kterou má v kapse další milion lidí.  Kouzlo této peněženky na drobné a karty je především v objemu kvalitního materiálu a celkové ruční výrobě. 3mm se může zdát málo, ale věřtě, že je to solidní nezničitelný objem. Objem je krásně vidět na některých fotografiích. Osobně peněženku používám déle jak dva roky a díky robusnosti a použitému materiálu je prakticky v nezměněném stavu. Považuji jí za nesmrtelnou. Druky používám japonské výroby, tedy to nejlepší co se dá sehnat a Italské stejné kvality. Jedná se o čistou lěštěnou mosaz bez povrchové úpravy. Pro zajímavost jeden tento druk stojí neuvěřitelných 37 Kč :-). Životnost je opravdu vysoká a důležitá, protože není nic otravnějšího, než když Vám druk v lepším případě za dva roky roky přestane fungovat.  Jistě zná každý. Ražba monogramu uživatele je zdarma ikdyž jej na daný produkt nedoporučuji. Není moc kam razit, aby nebyla narušena elegance :-). Stačí veškeré požadavky uvést v závěru objednání do poznámky. Tedy barvu kůže, barvu šití, atd.. V případě, že chcete pomoci neváhejte uvést v závěru objednání. Budu Vás kontaktovat.

Peněženku nabízím ve dvou provedeních. Nezbytně nutné šití a kompletní obšití.

Do peneženky ve standardním provedení, vložíte bez problému cca sedm karet. V případě potřeby většího obsahu je nutné peněženku protáhnout minimálně na délku.

set peněženka a peněženka na drobné kůže

Peněženka na drobné. TAN s ručně vytvořenou patinou vysrážením barev. Nutné spustit v HD. V běžné kvalitě není vidět již vůbec nic :-).

drobné a karty peněženka malá

Peněženky na drobné, karty a bankovky. 3mm silná kůže. Zelená s patinou v pozadí olivová.

peněženka na drobné zelená kůže tomas linger

peněženka na drobné zelená kůže tomas linger

Koňak s patinou a smaragové šití.

peněženka na drobné mince elegantní kůže

1197 dní provozu bez újmy na zdraví :-).  12x7 cm, 3 mm silná kůže. Původně zakoupena na drobné mince. Postupně nahradila celou peněženku. Obsah devět karet, bankovky, drobné. Mám radost :-).

peněženka na drobné

Olivová barva kůže.

peněženka na drobné zelená kůže tomas linger

Peněženka na drobné, karty a pár bankovek. Na přání kompletně obšitá. Více elegance.

peněženka na drobné mince a karty z kůže

Na přání kompletní obšití. Royal Monster Green. Upravený rozměr na délku. 12 cm.

peněženka drobné kůže

peněženka drobné kůže

Ručně vytvořená kresba na kůži.

peněženka na drobné mince z kůže ruční práce

peněženka na drobné mince z kůže ruční práce

Peněženky z 3 mm silná kůže. Dárek pro mé dcery. Snad mně s tím nevyhoděj přeci jen ten věk ... :-).

penezenka drobné mince darek

malá dámská peněženka kůže

peněženka na drobné z kůže

Barevné možnosti šití řady Royal.

Nová barva šití kůže

ruční šití kůže

Takto to vždy začíná :-). Základním materiálem pro výrobu všech mých produktů je čistý přírodní hovězí krupon nejvyšší kvality.

kvalitní kůže

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com