Visits:
Today: 35All time: 664999

Kožené pouzdro na karty a vizitky z krokodýlí kůže

Sitemap|Produkty

Cena:990.00CZK

Pouzdro z krokodýlí kůže na platební karty a vizitky je jedním z produktů řady tomaslinger®. Bezva věcička do kapsy :-). Já už zlomil kreditní kartu 2x, tak snad nás tohle pouzdro naučí dámy a hlavně pánové :-). Pouzdro je určené na jednu kartu, ale bez větších problémů si zvykne na více karet. Kožené pouzdro je vyrobené kompletně ručně z pravé kvalitní krokodýlí kůže. Že je nějaký výrobek šitý ručně se dočtete na hodně místech. Bohužel tento termín je značně zavádějící. Jako jeden z mála se v ČR věnuji opravdu ručnímu šití (bez použití stroje) kožených pěněženek a různých jiných výrobků. Kožená pouzdro na kreditní karty je ručně nastříháné, broušené, barvené, lepené i šité. Každé kožené pouzdro je tedy originál přesně na míru zákazníka. Zákazník si může vybrat libovolnou barvu šití. 

Možnost upravy tvaru na přání i vyražení vlastního monogramu. Mé logo u tohoto produktu není podmínkou.
Na fotografii je pouzdro na karty a vizitky z krokodýlí kůže s šitím Royal red. 

krokodýlí kůže pouzdro karty vizitky

Pouzdro z krokodýla je vyrobeno ze čtyř vrstev kůže. Z vnější strany vidíte kůži krokodýla. Uvnitř je kůže podlepena dalším plátem hovězí kůže. Pouzdro je tedy uvnitř krásně hladké.

Možnost výroby z krokodýlí kůže v barvě konaku.

peněženka z krokodýlí kůže

Kožené pouzdro je možné na přání zvětšit aby bylo možné vkládat větší objem karet nebo vizitek. Aktuálně má rozměry 11,5 cm x 6,5 cm.  Pouzdro lze na přání dále modifikovat. Přidávat přihrádky, měnít tvar atd..

Video: Barevné možnosti jemného Francouzského šití řady Royal. Vhodného pro výrobky z krokodýlí kůže.

Royal Red, Royal Banana, Royal Dark Brown, Royal Green, Royal Tyrkys, Royal Lila,  Royal Brown, Royal Blue.

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com