Visits:
Today: 39All time: 665003

Pouzdro na pera z kůže

Sitemap

pouzdro na pera kůže
pouzdro na pera kůže
Cena:1000.00CZK
***

Pouzdro na pera z kůže, kompletně ručně vyrobené. Standardní rozměr pouzdra je 165 x 65 mm. Na zakázku možná změna rozměru. Do standardního formátu se pohodlně vejdou dvě běžná pera. I při zásadnějším zvětšení na šířku pera nevypadnou. Všechny varianty pouzdra jsou vyrobena ze dvou vrstev kůže. Objem použité kůže je cca 2x 2 mm. Tento solidní objem je v okrajích ručně vytenčený, pouzdro tedy budí elegantnější tenčí dojem. Objem materiálu je však zachován a držíte tak v ruce příjemný robusnější výrobek, nikolik žádnou chudinku. Pro ruční steh je vždy použito jemné šití řady Royal. Barevné možnosti najdete v dolní části této stránky. Délka jemného stehu je 2,5 mm. Na přání je možné použít 1,5 mm dlouhý steh. Pouzdro je voskováno, dokonale vymazleno a vyleštěno. Má kulaté vyleštěné hrany bez viditelných spojů. Na pouzdro poskytuji doživotní záruku. Při výrobě nepoužívám žádný stroj, jen několik nástrojů a své ruce. V případě, že používáte tvarově nestandardní pera doporučuji zaslat jejich fotografii a rozměry. 

Rád Vám vyrobím pouzdro na zakázku přesně podle Vašich představ. Tedy v případě, že Vám nevyhovuje jedna z nabízených variant, neváhejte napsat.

pouzdro pro dvě pera luxusní kůže ruční práce

Standardně nabízím tři modely pouzder.

První z levé strany "STANDARD" v základu vychází tvarem z pouzdra pro iPhone.  Tvar pouzdra pro dvě pera je jen užší a proti pouzdru pro iPhone je stejně jako další dvě pouzdra na pera vyrobeno ze dvou vrstev hovězí kůže.  Uvnitř je tedy kůže hladká s možností libovolné barevné upravy. Možnost uvnitř jiná barva kůže.  

Druhé pouzdro "CROCO" je také ze dvou dvou plátů kůže v dolní části otočené a zdobéné pravou kůží z krokodýla.

Třetí pouzdro "CROCO2" pro pera je stejné provedení jako druhé pouzdro. Navíc má klopu a je kompletně obšito. 

Více napoví fotografie pouzder.

Pouzdro pro dvě pera v kombinaci s černou krokodýlí kůží.

pouzdro pro dvě pera luxusní kůže ruční práce

pouzdro pro dvě pera luxusní kůže ruční práce

Jemné šití řady Royal

Nová barva šití kůže

ruční šití kůže

Takto vypadá Vaše pouzdro na pera, než se do něj pustí mé ruce. Základem je přírodní krupon nejvyšší kvality. Kvalitu zmiňuji záměrně, protože jsou v ní u kůže obrovské rozdíly.

kvalitní kůže

 

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com