Visits:
Today: 34All time: 474133

Peněženka z kůže - párty mini slim + Váš monogram

Produkty

slim tenká peněženka
slim tenká peněženka
Cena:840.00CZK
Standardně cca 15 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.

Kompletně ručně vyrobená párty kožená peněženka .  Malou koženou peněženku (105 mm x 73 mm a větší provedení do kterého se vejde malý technický průkaz 120 mm x 85 mm)  jsem navrhnul na základě vlastních potřeb a častých požadavků zákazníků. "Koženou peněženku již mám ale potřebuji druhou menší, když někam jdu a nechci tahat vše co mám v klasické peněžence". Co potřebuje člověk, když někam večer jde? Peníze, kartu, vizitky. Možná občanský průkaz a technický průkaz. Hlavně nechce plnou kapsu velké peněženky narvané nepotřebnou směsí :-). Je možná úprava rozměru na přání. Ražba monogramu uživatele je zdarma. Stačí veškeré požadavky uvést v závěru objednání do poznámky. Tedy barvu kůže, barvu šití, ražbu atd..

 

peněženka párty z kůže ruční práce na zakázku

Peněženka ve výrobě se zdobenou hranou po celém obvodu. Bez velkého výseku. Standardní provedení v případě, ze klient nechce jiné. Ručně vysekané dirky připravené pro šití.

tenká peněženka levná z kůže usně ručně vyrobena

Standardní malá velikost s jemným šitím. Na přání robusní objem všech kapes.

mini peněženka z kůže

Úprav na zakázku se dá realizovat velké množství ... Dvě kapsy nad sebou, kulaté rohy.

malá peněženka z kůže

Tento model kožené peněženky, vyhovuje i mně. Jedna kapsa na karty a kapsa na přeložené bankovky, nic víc. Používám jí jako druhou peněženku tam, kde se nepotřebuji tahat vše, co mám v hlavní větší peněžence. Na různé akce se určitě hodit bude každému. Do kapsičky pro kartu se samozřejmě vejde více karet, vizitek atd.. Ostré hrany, starožitný design, malá velikost. Díky pevnému ručnimu stahovaní nitě, silne kuzi o tloustce cca 1 mm a male velikosti je opravdu pevna . Peněženka může být samozřejmě vyrobená v libovolné barevné kombinaci. Do většího provedení dáte i malý technický průkaz. Tlouštka materiálu je na přání. Někdo má rád větší robusnost, jiný na opak.

Standardní provedení. 2,5 - 3 mm silná kůže. Krásně robusní objem.

malá peněženka z kůže česká výroba ruční práce

Raznice vyrobená na zakázku. Cena raznice je bohužel poměrně vysoku. 500 - 800 Kč podle velikosti. Na druhou stranu je Vaše a můžete si razit například svůj monogram, nebo logo kam potřebujete.

reklamní předmět z kůže peněženka

mini peněženka z kůže

Menší provedení. Tmavší koňak do tmavě hnědé až černés jemným Royal Green šitím.

malá tenká penženka z kůže ručně vyrobená

malá tenká penženka z kůže ručně vyrobená

Barevné možnosti šití řady Royal.

Nová barva šití kůže

ruční šití kůže

Takto to vždy začíná :-). Základním materiálem pro výrobu všech mých produktů je čistý přírodní hovězí krupon nejvyšší kvality.

kvalitní kůže

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com