Visits:
Today: 515All time: 719142

Malá jednoduchá pouzdro peněženka z 3,5 mm silné kůže tři barvy usně + zdarma Váš monogram

Sitemap|Produkty

pouzdro penezenka
pouzdro penezenka
Cena:490.00CZK
Standardně cca 20 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.

Skladem krásně robusní řekněme pouzdro peněženky ve čtyřech barvách viz fotografie dole s možností vyražení monogramu zdarma. Rozměrem vhodné cca pro iPhone 6 a lehce větší, pohodlně do délky cca 143 mm s rezervou. Společně s telefonem bez problémů bankovky, karty, mince, klíče atd.. Vnitřní prostor pobere obsah o objemu cca 3,5 cm bez přepínání peněženky. Vnější rozměr cca 163 x 95 mm. Krásná čistá belgická useň silná 3,5 mm s kvalitní nezničitelnou mosaznou patentkou. Cena je podle mého posouzení příjemná ... 490 Kč plus dopravné. Výrobcem a prodejce nejsem já, ale mé dcery. Já jen kontroluji výstupní kvalitu za kterou ručím hlavou a poskytuji kvalitní materiál :-).

Useň (všechny barvy) pochází z belgické koželužny, která se může chlubit více jak sto letou historií produkce. Nejedná se o laciný ani o průměrný materiál.

Na přání možné vyrobit znatelně větší provedení 18,5 x 11 cm. Velikostí vhodné pro iPhone Plus a podobné s rezervou ... viz roletka cena.  Další možnosti na zakázku. Velikost pro jiné telefony, cestovní pas, případně tablet atd..

V případě, že Vás nabídka zaujme nezapomeňte v závěru objednání uvést do poznámky požadovanou barvu usně viz fotografie případně monogram k vyražení. Přeji příjemný zbytek dne a děkuji Všem, kdo se takto rozhodnou zaplatit kapesné za mě :-).

Tmavší hnědá s krásnou strukturou ...

malá peněženka z kůže

Old Tan s krásnou strukturou tvořenou vosky, které vypouští useň na povrch (nešpiní) ...

malá peněženka z kůže

Lískový oříšek je krásná čistá světlounce hnědá až lehce žlutá s lehkým nádechem do červena ... Sametově jemná na dotek.

malá peněženka z kůže

Mléčná čoko ...  na fotografii tak možná moc nevypadá ,ale ve skutečnosti má k mléčné čokoládě opravdu velice blízko. Relativně tuhá useň.

malá peněženka z kůže

Tmavší hnědá s krásnou strukturou ...

malá peněženka z kůže

Upraveno na zakázku. Kompletní obšití. Dvě vrstvy kůže. Uvnitř krásná světle hnědá. Vyhlazeno, ozdobeno, vymazleno.

obálka z kůže

Upraveno na zakázku. Kompletně obšité.

malá peněženka z kůže

malá peněženka z kůže

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com