Visits:
Today: 1342All time: 636992

Peněženka z kůže na drobné mince, bankovky a karty ...

Sitemap|Produkty

Malá peněženka na drobné z kůže
Malá peněženka na drobné z kůže
Cena:1300.00CZK
Standardně cca 20 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.

 

Zajímavá malá peněženka na drobné a bankovkyVelikost zavřené peněženky cca 100 x 80 mm. Vyjímečnost sama, alespoň z mého úhlu pohledu. Design není můj, ale to myslím nevadí za tak nevadí. Viděl jsem kdysi podobný systém u jednoho kolegy, dnes již přítele z japonska. Zeptal jsem se, zda design mohu použít. Nakreslil jako odpověď pár obrázků a já z toho pochopil (doufám správně), že není problém. Tedy, již nevím zda design peněženky byl jeho nápad, nicméně já mám klid v duši, že jsem nic bez zeptání neukradl a mohu Vám tuhle designovou krásu nabídnout v mém provedení :-). Otevřete lehce zmáčknete a presypete obsah do přední části peněženky. Vyberete co potřebujete a zbytek jen necháte sklouznout zpátky.  Zkoušel jsem i "kulatou" verzy vyrobit dostatečně velkou pro možnost uložení karet, ale nárůst rozměrů byl moc velký, přesto, že se jednalo o pár mm. Tak jak je se zdá být ideální. 

Šablony. Verze na pravé straně umožňuje uložení karty případně více karet.

tenká peněženka na drobné mince

Tedy v případě zájmu mohu vyrobit "kulatou větší, ale peněženka již tak dobře nepadne do ruky.  Především proto jsem šablonu lehce upravil a do peněženky hranatější je karta případně karty možné bez problému uložit, aniž by docházelo k nárůstu velikosti. Peněženka je vyrobena kompletně ručně od vyřezání tvaru, přes lepení, šití a závěrečné ladění hran a veškerých malých detailů. Více  asi nemá cenu psát, protože mou práci již nejspíš znáte. Jednoduše se s tím piplám a dávám si opravdu záležet tak jak nejlépe dokáži. Tedy snad snahu a strávený čas nad peněženkou někdo ocení :-). Materiály, které je možné použít najdete viz menu materiály případně pár tipů najdete v dolní části stránky. Možné je cokoliv. Cokoliv z nejlepších usní, protože průměrnou useň v mém portfoliu nějaký ten čas již nenajdete. Není problém kombinovat jak barvy tak druhy materiálů a jejich strukturu. Vřele doporučuji, protože dobře zvolená kombinace jen dodá na vyjímečnosti, často na kráse a není lepšího pocitu, než mít v kapse, peněženku kterou nemá nikdo jiný, případně pár dalších nadšenců zákazníků přátel, kteří důvěřovaly mým rukám. Vše se dá tedy konzultovat a vždy se snažím vyhovět.

Tabacco vs Tan.

drobné atyp peněženka z kůže

Na porvchu této tyrkysové kůže je viditelný nesetřený voskový povlak. Kůže z koželužny je takto bíla po celé ploše. Tento krásný materiál mám i v malinovo růžovo červené.

tenká peněženka z kůže pro drobné a bankovky

Možné barvy šití najdete v dolní části stránky, případně v menu "barvy šití". Standardně je peněženka vyrobena ze tří plátů kůže o celkovém objemu cca 2,5 mm což se může zdát málo, ale když se podíváte na fotografie, nebo pravítko zjistíte, že je to přesně ten objem, který dodává na kráse vyjímečnosti, eleganci, a zároveň není přehnaný. Samozřejmě je možná úprava peněženky dle potřeby, neb každý má jiné hranice a cítění. Vyrobit cihlu z materiálu 2x 5 mm je možné také, případně obráceně tenkost nejtenčí.

 Japonská na 110% funkční patentka v akci.

tenká peněženka z kůže pro drobné a bankovky

Co napsat závěrem? Mě osobně tato peněženka řekněme baví. Nenarazím často na vyjímečnou a navíc funkční věcičku. O to mám pak větší radost, když jí mohu vyrobit, nabídnout a těšit se na Vaše barevné nápady. Tedy snad Vás potěší také v případě, že se rozhodnete objednat. 

Na peněženku mohu vyrazit zdarma Váš monogram, případně logo firmy, nebo Vaše osobní pouze za cenu raznice. Práci navíc a že jí není pak málo neúčtuji. Nebráním se úpravam na přání, které se domníváte, že Vám udělají radost.  Napadá mě například přidání dalšího plátu kůže tak, aby nebyl viditelný hrubý rub kůže v okénku, ikdyž pro mě osobně má viditelný rub své kouzlo. Případně zásadně zmenšit velikost, přidání kapes atd ...

 

Přikládám pár tipů na zajímavé materiály. Další najdete viz menu materiály. 

Vyjímečný italský materiál. Relativně měkoučký sametově hebký.

kůže, materiál, leather bespoke

kůže, materiál, leather bespoke

Made in Japan. Skvělý materiál . Z levé strany Tan, světle hnědá, hnědá a tabacco tedy nejtmavší hnědá.

made in japan

Dva tmavší odstíny. Bohužel na fotografii nejsou rozdíly tolik patrné.

made in japan

Můj oblíbenec. Tmavší koňak.

made in japan

Tan s ručně vytvořenou patinou vysrážením barev.

peněženka ve výrobě ruční práce tomas linger

Konak a Tan vedle sebe.

kůže, materiál, leather bespoke

Made in Japan. Tohle nešlo nekoupit. Nádherná fialová. Bohužel mé schopnosti nedosahují takové urovně, abych byl schopen useň dobře vyfotit.

japonska kozeluzna fialova usen

Francouzská useň. Vyjímečný materiál s jemným vzorem  vhodný pro vnější desku obalu pro Moleskine.

francouzska usen hodinky reminek na zakazku rucne vyrobeny a sity

Bude to chtít nové focení. Barvy moc neodpovídají :-)

francouzska usen hodinky reminek na zakazku rucne vyrobeny a sity

Francé ... struktura je velice jemná cca 1 mm. Parádní na vnější desce obalu pro Moleskine.

usen kuze s texturou

Made in France. Tento materiál mám v modré, ale je možné objednat dalších dvacet odstínů různých barev včetně růžové :-).

usen kuze s texturou

Italský krupon s rodokmenem. V tomto ohledu asi není nic lepšího, jemnějšího, tužšího, hladšího, krásnějšího a hůře sehnatelného. Krásné syté barvy.

nejlepší usen kůže

zelená modrá usen

žlutá a oranzová usen

Bridle leather J.E.Sedgwick. Tuhý dokonalý materiál. Více o Bridle zde ...

Bridle leather london tan J.E. Sedgwick

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com