Visits:
Today: 403All time: 995732

Pouzdro pro telefon z kůže ručně vyrobené a ušité. - Useň Italská modrá (tyrkys ...)

O mně

pouzdro pro mobilní telefon z kůže modré
pouzdro pro mobilní telefon z kůže modré
Cena:890.00CZK
V závěru objednání uveďte do poznámky model telefonu a jeho přesné rozměry udané výrobcem. Barvu šití případně další doplňující informace a požadavky. Objednávku Vám potvrdím a případné nejasnosti si upřesníme.

Pouzdro pro mobilní telefon z kůže vyrobené
bez použití strojů kompletně ručně.

Kůže použitá pro výrobu pouzdra:  Modrá useň nejvyšší kvality pocházející z Italské koželužny řadící se mezi deset nejvýznamějších koželužen na světě. Nejedná se o klasickou modrou kůži, ale o odstín s krásným lehkým nádechem do tyrkysu. Ideálně tuhá i zároveň měkoučká plně probarvená useň čisté jednolité barvy na dotek sametově hladká s téměř nerozeznatelným porem.  Díky kvalitnímu plnému probarvení nejsou na usni tolik viditelné hluboká poškození používáním. Useň je plná vosků díky čemuž lze většinu škrábanců hezky zahladit. 

Materiál: Standardně objem pouzdra 2x 2,3 mm na přání možné upravit. Šití: Ručně šitý steh z plně přírodního lněného vlákna nejvyšší kvality s více jak stoletou tradicí výroby. Barvy najdete v dolní části stránky.

pouzdro pro iphone 8 modrá kůže

Používám prakticky výhradně nejlepší materiály, které nejsou běžně dostupné. Tedy usně z nejlepších koželužen, které nemají zájem o malé zákazníky, protože i velké firmy zde stojí skutečně frontu, aby daný materiál pro své produkty získaly. Takový materiál je mnohdy téměř nereálné získat. Odměnou snahy je vždy vysoká kvalita jak po stránce vzhledu, tak vlastností. Na kvalitě materiálu jednoduše vždy záleží ... více menu materiály.  Díky výše uvedenému je znásobena jistá výjímečnost produktu. To platí i o materiálu použitém na tomto pouzdru.

Na zakázku je možné pouzdro vyrobit s podšívkou z kůže stejné kvality jako je useň na vnější straně pouzdra. Barvu, strukturu i výrobce kůže podšívky si můžete vybrat. Lze použít naprostou většinu materiálů z mé nabídky viz menu materiály. Cena takto upraveného pouzdra je +30%.  Barva šití by měla korespondovat s jednou barvou usně. V případě, že je šití zelené, zpravidla vypadá nejlépe podšívka ve stejné barvě. Ideální universální barva šití, která nenarušuje eleganci  je béžová. Veškeré požadavky můžete uvést v závěru objednání do poznámky. Budu Vás před výrobou kontaktovat a vše si potvrdíme.

Podle mých osobních zkušeností je tento design pouzdra nejpraktičtější. Nabízím více tvarů pouzder pro mobilní telefony viz má nabídka nebo fotogalerie, ale platí skutečnost, že tento nejednodušší tvar se zdá být při používání nejbezpečnější a nejrychlejší. Osobně jsem vyzkoušel mnoho designů pouzder pro Apple iPhone i Android, ale stále se vracím k pouzdru v tomto jednoduchém elegantním stylu. Přesněji napsáno nejen k designu, ale stejnému pouzdru, které používám s menšími přestávkami téměř šest let, aniž by zásadně utrpělo na kráse a funkčnosti. Tím si nechválím svojí práci :-) ale vlastnosti kvalintího materiálu na němž stojí jak dobrá funkčnost tak živostnost. Pouzdro je standardně vyrobeno z 2x 2,3 mm silné usně případně s podšívkou celkem ve stejném objemu. Tedy použití čtyř vrstev vytenčené usně o stejném celkovém objemu jako u dvou vrstev.

pouzdro pro iphone 8 modrá kůže

Tento objem se může někomu zdát jako malý, ale nic není dál od pravdy. Není případně problém ušít při zachování ceny pouzdro znatelně robusnější. Stačí vznést požadavek v závěru objednání do poznámky. Pouzdro pro telefon je v krajích u šití ručně plynule vytenčeno a vybroušeno pro větší eleganci. Plný objem, který dobře chrání telefon je tak viditelný jen u otvoru. Celkově cca 4,5 mm objemné pouzdro pro telefon v krajích vytenčené je ideální kompromis robusnosti při zachování elegance a více než dobré ochranně při pádu a jiném neopatrném zacházení.

zelená modrá usen

pouzdro pro apple telefon z kůže růžové šití

V případě, že se rozhodnete kožený obal pro iPhone případně jakýkoliv jiný telefon objednat, nezapomeňte v závěru objednání uvést do poznámky barvu šití. V případě, že budete chtít vyrazit zdarma monogram, tak jaký to bude. Nevíte si rady s výběrem, například kombinace barvy kůže vs barva šití, můžete nechat rozhodnutí na mém vkusu. Případně nikdy nic nezkazíte stejnou barvou šití jako je barva usně. Šití nemá nikdy stejný odstín jako kůže, tedy stejná barva nepřebíjí celkový pohled na pouzdro, ale příjemně doplňuje eleganci. Druhou dobrou volbou je béžová, která je krásně vidět a ze zkušenosti sluší doslova každé barvě usně. Vše je otázkou vkusu a nic není špatně.

zelená modrá usen

 

A TENTO PRODUKT JE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Royal Beige light brown, Royal Beige, Royal Black

barevne siti na kuzi  barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

Royal Blue, Royal RedBrown, DarkBrown

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

RoyalGreen, RoyalGrey, Purple

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

DarkBrown, LightBrown

barva šití kůže hnědá

RoyalGreenMonster, Orange, RoyalPink

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

Royal Beige light brown, RoyalGrey

přírodní vlákno

RoyalRed, Tyrkys, RoyalYellow je teplejší žlutá

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com