Visits:
Today: 94All time: 916043

Kožený obal na iPhone a ostatní výrobce - ručně vyrobené a ušité. - France modrá - čtyři vrstvy kůže

O mně

pouzdro pro iphone modrá kůže ruční práce
pouzdro pro iphone modrá kůže ruční práce
Cena:1490.00CZK
Věškeré požadavky jako je model telefonu, barva kůže, barva šití atd. uveďte prosím v závěru objednání do poznámky.

Pouzdro pro iPhone z kůže a ostatní výrobce (viz roletka cena) vyrobené
bez použití strojů kompletně ručně. Čtyři vrstvy usně.

Useň použitá pro výrobu pouzdra: Modrá Francouzská useň se strukturou. Useň pochází z nejlepší koželužny specializující se na tento druh materiálu. Krásně tuhý, ale velice tenoučký materiál . U pouzder z této usně je nutné vypodložení jinou usní, aby dobře drželo formát a mělo pěkný, do ruky příjemný, dobře chránící objem. Pouzdro pro telefon je tak tvořeno čtyřmi vrstvami precizně spojené kůže. Uvnitř je tedy hladký líc stejně kvalitního materiálu jako na vrchní straně pouzdra. Barvu, strukturu i výrobce kůže podšívky si můžete také vybrat. Lze použít naprostou většinu materiálů z mé nabídky viz menu materiály. Caviar France je běžně velice těžko dostupná kůže a i tak je zajištěna jistá vyjímečnost pouzdra pro telefon. Kůže je na první pohled nezaměnitelná s běžnou usní. Ideálně tuhá i zároveň měkoučká plně probarvená useň čisté jednolité barvy s krásnou jemnou strukturou.  Na kvalitě materiálu jednoduše vždy záleží ... více menu materiály.  Standardně objem 2x 2,3 mm. Šití: Ručně šitý steh z plně přírodního lněného vlákna nejvyšší kvality s více jak stoletou tradicí výroby. Barvy najdete v dolní části stránky.

Doporučení: Barva šití by měla korespondovat s jednou barvou usně. V případě, že je šití zelené, zpravidla vypadá nejlépe podšívka ve stejné barvě.

Obal pro iPhoneX modrá kůže

Podle mých osobních zkušeností je tento design pouzdra nejpraktičtější. Nabízím více tvarů pouzder pro mobilní telefony viz má nabídka, ale platí skutečnost, že tento nejednodušší tvar se zdá být při používání nejbezpečnější a nejrychlejší. Osobně jsem vyzkoušel mnoho designů pouzder pro Apple iPhone i Android, ale stále se vracím k pouzdru v tomto jednoduchém elegantním stylu. Přesněji napsáno nejen k designu, ale stejnému pouzdru, které používám s menšími přestávkami téměř šest let, aniž by zásadně utrpělo na kráse a funkčnosti. Tím si nechválím svojí práci :-) ale vlastnosti kvalintího materiálu na němž stojí jak dobrá funkčnost tak živostnost. Pouzdro je standardně vyrobeno z 2x 2,3 mm silné usně.

    Obal pro iPhoneX modrá kůže

Tento objem se může někomu zdát jako malý, ale nic není dál od pravdy. Není případně problém ušít při zachování ceny pouzdro znatelně robusnější. Stačí vznést požadavek v závěru objednání do poznámky. Na cenu tento parametr nemá žádný vliv. Pouzdro pro telefon je v krajích u šití ručně plynule vytenčeno a vybroušeno pro větší eleganci. Plný objem, který dobře chrání telefon je tak viditelný jen u otvoru. Celkově cca 5mm objemné pouzdro pro telefon v krajích vytenčené je ideální kompromis robusnosti při zachování elegance a více než dobré ochranně při pádu a jiném neopatrném zacházení.

usen kuze s texturou

 případě, že se rozhodnete kožený obal pro iPhone případně jakýkoliv jiný telefon objednat, nezapomeňte v závěru objednání uvést do poznámky barvu šití. V případě, že budete chtít vyrazit zdarma monogram, tak jaký to bude. Nevíte si rady s výběrem, například kombinace barvy kůže vs barva šití, můžete nechat rozhodnutí na mém vkusu. Případně nikdy nic nezkazíte stejnou barvou šití jako je barva usně. Šití nemá nikdy stejný odstín jako kůže, tedy stejná barva nepřebíjí celkový pohled na pouzdro, ale příjemně doplňuje eleganci. Druhou dobrou volbou je béžová, která je krásně vidět a ze zkušenosti sluší doslova každé barvě usně. Vše je otázkou vkusu.

usen kůže barva london tan     usen kůže barva london tan

obaly pro mobilní telefony z kůže

NA TENTO PRODUKT JE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Royal Beige light brown, Royal Beige, Royal Black

barevne siti na kuzi  barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

Royal Blue, Royal RedBrown, DarkBrown

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

RoyalGreen, RoyalGrey, Purple

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

DarkBrown, LightBrown

barva šití kůže hnědá

RoyalGreenMonster, Orange, RoyalPink

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

Royal Beige light brown, RoyalGrey

přírodní vlákno

RoyalRed, Tyrkys, RoyalYellow je teplejší žlutá

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

 

Obal pro apple z hnědé kůže tabacco

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com