Visits:
Today: 409All time: 865090

Peněženka na drovné mince, karty a jiné zbytečnosti :-). Bridle leather

Produkty

peněženka na drobné a karty z pravé kůže
peněženka na drobné a karty z pravé kůže
Cena:1100.00CZK

Rád vyrábím maličkosti, které není možné vyrobit seriově na stroji a tato peněženka je přesně takový produkt. Peněženka nejen na drobné mince, karty a bankovky. Použita je Anglická Bridle. Konkrétně na fotografii Light Havana. Červená je stejný materiál cca rok a půl intenzivně používaná. Light Havana má pozlacený druk. Peněženka pobere relativně velké množství obsahu. Rozměr 10cm x 8,5 cm je možné na přání uravit, ale zdá se být ideální. Na zadní stěnu z vnější strany je možné umístit kapsičku. Například na karty, bankovky ikdyž to samé se vejde dovnitř ... Peněženka nepatří zrovna k nejlevnějším, ale věřte, že tento styl šití nějaká čas zabere a nejedná se o zrovna spotřební produkt na dva roky a hurá do koše. Bridle je řekněme nesmrtelný materiál  viz popis vlastností této usně. Krásný výsledek je především díky Bridle, která je svým vzhledem a vlastnostmi vyjíměčná na první pohled i dotek. O životnosti nemluvě.

Peněženku je možné vyrobit téměř z jakékoliv jiné usně viz menu materiály případně fotogalerie. Nicméně doporučuji zůstat u Bridle. Bridle má pro tento druh produktu ideální tuhost, objem i vysokou životnost. Tento materiál mám k dispozici v osmy barvách viz fotografie dole. Více fotografií v menu materiály.  Použitý objem materiálu 2,5 - 3 mm. Patentka je čistá mosaz . Ne bezdůvodně si patentky dovážím z Japonska. Jejich živostnost je vynikající. Na přání možné pozlacená nestojí o mnoho více. cca 40 Kč. K čemu pozlacená?  No přece pro ten příjemný pocit  a pro štěstí :-). Na dotaz, neb ne vždy je mám skladem. Šití je přírodní lněné. Možnost výběru barev viz menu "barvy šití".

Na tento produkt s klidným svědomím poskytuji doživotní záruku.

drobne mince penezenka z kůže ručně ušitá

drobne mince penezenka z kůže ručně ušitá

Peněženku jsem vzal za odměnu na výlet. Na této fotografii odpovídá useň barevně asi nejlépe.

drobne mince penezenka z kůže ručně ušitá

Barevné možnosti Bridle leather. Kůže na fotografii jsou zavoskované. Vyleštěné, mají dokonalý a krásný lesk viz mnoho produktů ve fotogalerii. Z leva London Tan, Light Havana, Australian Nut (mléčná čokoláda), Tabacco (tmavě hnědá), Racing green, Navy Blue (až lehce švestkově modrá), Black

Bridle leather london tan J.E. Sedgwick

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com