Visits:
Today: 66All time: 1197791

Fotogalerie / Blog

Pouzdro pro iPhone XR z aligátora. Ručně patinované na přání v matu. Tento materiál čím je starší tím lépe vypadá. Na některých místech se pak rozumně leskne více na některých méně, sytost barev se prohlubuje. Je to relativně měkoučký, ale zároveň pevný materiál. Zcela určitě nesmrtelný.

pouzdro pro iphone xr z krokodýlí aligátora kůže

Konečně někdo risknul šablonu bubliny :-)

malá tenká peněženka z kůže

Žluté Saffiano. Můj oblíbený materiál i barva.

saffiano kuze zluta penezenka rucni vyroba

saffiano kuze zluta penezenka rucni vyroba

Nový materiál. Nádherná starorůžová v matném provedení. Zakázka pro jednu z nejlepších Italských koželužen. Pro mě velká čest a tak trochu i šok :-).

ruzova penezenka pouzdro z kůze

Jednoduché pouzdro pro tužky.

pouzdro pro pera a tuzky z kůže

Vymazlená klíčenka :-)

klíčenka z kůže

klíčenka z kůže

klíčenka z kůže

klíčenka z kůže
Podmínkou zákazníka byla rychlá dostupnost obsahu, schované karty, světlá barva matné luxusní kůže, měkoučké provedení a vyjímečný design při zachování elegance. Tedy snad splněno. Čtyři přihrádky na karty, dvě klopy na bankovky a další obsah. Díky otevřeným klopám se v obsahu skvěle listuje i v případě uložení bankovek většího objemu což u klasicky uzavřené přihrádky ze tří stran není tak snadné. Klopy navíc umožňují snížit délku peněženky těsně nad délku největší bankovky. U klasické přihrádky je potřeba vždy cca 1,5 navíc. Karty jsou úmyslně pod klopama, tedy dobře uschované a přesto lehce dostupné. Relativně tenké a funkční provedení ručně vyrobené i ušité "dlouhé" peněženky. Tento matný materiál má navíc jednu skvělou vlastnost. Na místech, kde se často dotýká okolích předmětů (kapsy,tašky atd..) je  vyhlazen do jednolité polomatné až lesklé barvy, kde méně zůstává krásná struktura v matu viz foto. Vzniká tak krásná patina používáním. 185x90 je dobře uložitelný formát a je opravdu příjemné tuhle peněženku držet v ruce.

tenká dokladovka slim peněženka z kůže

tenká dokladovka slim peněženka z kůže

tenká dokladovka slim peněženka z kůže

Kombinace Japan černá s Bridle Australian Nut a hnědočervené šití.

malá peněženka z kůže

Ručně vyrobené a ušité pouzdro z kůže pro iPhone XR. Šedé šití na černé kůži nevypadá vůbec špatně. Japan.

pouzdro pro iphone xr z kůže černá

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com