Visits:
Today: 20All time: 1130157

Fotogalerie / Blog

Raznice na zakázku.

reklamní předmět z kůže peněženka

Raznice na zakázku.

Prkenice z kůže tomas linger

Pouzdro na platební karty a vizitky. Jednolitá hnědá barva kůže.

pouzdro na platební karty z kůže

Výsledek snažení. Tohle z té hromádky většinou zbyde :-). Člověku je to vždy trošku líto, takového materiálu ... jestli má výsledný produkt nějak vypadat a něco vydržet, je použití objemné hutné kůže s jemnou strukturou jako základu nutnost. Celkový objem dvou pouzder cca 9 mm.

pouzdro pro karty ručně vyrobné na zakýzku

Dvě pouzdra na karty. Zatím jen 4 mm silné pláty ručně předbarvené kůže. Cca 50 mm objemný balíček.

kůže 4 mm silná

Patentka v kůži.

peněženka na drobné z kůže

dolarka z kůže ručně vyrobená v české republice

Scotch Grain kůže od Weinheimer London. Vyrábějí se z ní především ručně šité boty na zakázku. Já jsem barbar a chci jí používat pro vnější díly a podšívky peněženek. Je vážně super a opravdu dlouho jsem jí sháněl.

Scotch grain kuze leather

Kůže Saffiáno. Dokonalý materiál. Původní patent na výrobu kůže vlastnila firma Prada, pro kterou jí na zakázku vyvinula jedna z nejlepších italských koželužen. Dnes jí používá Louis Vuitton, Christian Dior a podobné značky. Je to vlastně lisovaná textura na kvalitní telecí kůži. Odpuzuje vodu a je velice odolná proti poškození.

Saffiano kuze leather

Saffiano se často padělá. Většinou neuspěšně. Nejde ani tak o ten vzor jako o materiál, který je pod ním.

Saffiano kuze leather

Design peněženky na zakázku. Ty nítě na peněžence v  závěru vyset nebudou :-).

Peněženka design na zakázku tomas linger

opasek z kuze ceska vyroba

Peněženku na fotografii mám v šupleti, kdyby o ní měl někdo zájem. Důvody jsou popsány na fotografiích rozpracované peněženky dole.

panska penezenka z kuze

Někdy je potřeba vyrobit i pořádný old school :-). Na přání s popruhem. Já tyto taško kabelky s popruhem z pořádně silné kůže miluji. Skvěle se nosí křížem přes ramena. Používám již pár let něco podobného bez těch ušisek a čím je taška starší tím kůže lépe to vypadá :-). Jestli v USA něco dělají dobře, tak je to tato provoskovaná kůže. Sice stojí nesmysl, ale člověk má tašku opravdu navždy. Objem cca 4 - 5 mm. Popruhy cca 4,5 mm. Kombinace strojového a ručního šití. Cena za madam nesmrtelnost je 5000 Kc.

Taska pres rameno z kuze ceska vyroba

Peněženka s dvanácti přihrádkami pro karty na zakázku. Prostor pod kartami je vyměřen pro CZ bankovky.  Ručně barvená tmavě hnědá kůže s Royal Red šitím. 3 mm ručně tvořený steh. Super tenké provedení. Troufám si tvrdit, že přežije i naší želvu :-).

peněženka tenká elegantní z kůže

Obal pro iPhone z 3 mm silné přírodní béžové kůže. Pouze impregnované a vyleštěné. Řekl bych velká paráda.

pouzdro pro iphone béžová kůže

Vyfotit olivovou barvu kůže se nedaří a nedaří. Snad příště. Dámská peněženka.

Damska penezenka olivova barva kuze

Můj opasek ve výrobě. Nejrobusnější spona jakou mám. Je vážně skvělá, ale nejspíš zbytečné o tom psát, protože na fotografii vypadá bohužel asi obyčejně :-).

opasek pánský vyrobený v české republice ruční práce

Pánská peněženka ve výrobě. Uvnitř přírodní kůže z vnější strany tmavě hnědá. Vyrábím jí jen tak, protože jsem kombinaci barev chtěl vidět. Zatím vypadá peněženka skvěle, uvidíme na závěr. Kůže není klasická přírodní béžová, ale koželužnou "vybělená". Tedy není to bíla, ale ani ne klasicky přírodně béžová. Případně bude k dispozici.

pánská peněženka ruční výroba česká republika bílá kůže

Mléčná čokoláda s okrovou :-).

peněženka kůže handmade czech republice

peněženka kůže handmade czech republice

Pouzdro pro mobilní telefon z kůže s kapsou na karty, vizitky, drobné atd.. Potažená patentka, jemný steh. Pouzdro je komplet bombírované. Stehy jsou tak více schované, méně náchylné k poškození a zašpinění. Dobře viditelné na šití u kapsy (druhá fotografie). Klopa z vnitřní strany a vnitřek pouzdra  z kůže v barvě Tanu. Tedy i uvnitř je hladký líc kůže. V celku robusní, ale elegantní. Pouzdro díky složení ze dvou vrstev kůže telefon dobře chrání.

pouzdro pro mobilní telefon z kůže

Ze zadní strany chrání telefon čtyři vrstvy kůže.

pouzdro pro mobilní telefon z kůže

pouzdro pro mobilní telefon z kůže

Peněženka ve výrobě. Většina dílů je dvojitých, tedy například vnitřní velká deska i velká deska z vnější strany peněženky je ze dvou plátů kůže. Tedy i uvnitř najdete hladký líc kůže. Jedna polovina peněženky se tak skládá z devíti plátů kůže. Standardně se u těchto peněženek při výrobě používá v přihrádkách látka pro úsporu materiálu a objemu. Zde žádnou látku nepotkáte. Vše je vyrobeno z kůže.

peněženka elegantní pánská kůže

5mm. Kůže pro výrobu postrojů na koně. Já postroje nedělám, tedy nezbývá nic jiného, než z toho dělat pořádné opasky :-).

kuze pro vyrobu opasku

Stará škola pouzdro pro iPhone 6s. Kdybych ty dirky jěště lehce zvětšil, je možné v nich schovávat drobné :-).

obal pro telefon z kůže ručně vyrobený

Ve výrobě ...

peněženka vyrobená ručně kůže

Green Monster :-). Bohužel málo požadovaná barva šití. Z mého úhlu pohledu je perfektní se správně zvolenou barvou kůže :-). Výrazná, vyjímečná, ale nenerušuje eleganci. Kůže je stejný materiál jako od dvě fotografie níže viz peněženka s okrovým šitím. Peněženka je ze šesti vrstev tenoučké kůže. Tedy každá přihrádka je ze dvou plátů, aby i uvnitř byl hladký líc.

tenká slim peněženka ručně vyrobená z kůže

Opasky z 5 mm silné černé kůže nejvyšší kvality. Krásný objem je vidět na hraně. Tuhý hutný materiál, radost se na něj jen dívat :-). Můj stroj měl problém opasky bezchybně prošít, přesto, že nemám žádnou chudinku. Oranžový je pro mé kalhoty :-).

opaske cerna kuze modre a oranzove siti

Pro mně dokonalá kombinace materiálu a barev. Pravdou, ale je, že k této krásné kůži se hodí jakákoliv barva šití :-).

penezenka z kuze se zipem ykk

Někdo nakupuje obrazy, auta ... já furt jen kůži a kůži kde se dá :-).   Je to samá Francie, Belgie, Itálie, USA. ČR již bohužel nic :-(.

zbirka kuze

Materiál z USA. Přesně jak z divokého západu. Konečně si najdu čas na svojí tašku přesně podle mých představ :-). Jen nevím kterou barvu obě jsou božské :-). Na fotografii budí dojem matné kůže, ale lesknou se tak akorát.

taska kuze rucni vyroba ceska republika

Není problém nechat vyrobit raznici čehokoliv. Produkt je tak více vyjímečný. Problém je jen cena. Učtuje se každý mm materiálu. Na druhou stranu raznice je pak Vaše a za pomoci kladiva můžete razit cokoliv kam chcete :-). Napadá mě například v letadle do sedačky před Vámi :-).

razba do kuze

Spona jak má být. Pro opasek 40 mm.

spona pro opasek odlévaná ruční práce česká republika

Dámská ručně odlévaná spona pro opasek 40 mm.

Opasek z kůže ruční práce luxusní mosazná spona - vyrobeno v české republice

Fortuna-Werke - stroj na vytenčení kůže. Repasovaná pár desítek let stará 300Kg těžká hračka. Pár let shánění, šetření a  huráááá je doma :-). Dál jezdím ve starém autě, ale co :-). V levo dole původní stav a rozebraný v průběhu oprav. Firma odvedla dokonalou precizní práci. Jsem asi jediný na světě, kdo má tento stroj v černém provedení (původní vždy zelená) a celkově asi jeden z mála kdo u nás vlastní takovou nádhernou historickou hračku. Nové jsou nevzhledné hnusné krabice za nesmysl. Jsem štastný jak malý kluk co dostal mašinku :-). Díky tomuto stroji se můžu posunout zase o krok dál.

Stroj na vytenčení kůže fortuna werke

Pouzdro pro iPhone s kapsičkou z krokodýlí kůže. Osm plátů kůže. Robusní věcička.

Pouzdro iphone krokodýlí kůže ruční výroba česká republika z kůže

Pouzdro iphone krokodýlí kůže ruční výroba česká republika z kůže

5 mm je 5 mm. Dokonale vyhladit hranu zabere opravdu hodně času.

Pásek z kůže vyrobeno v české republice

5 mm silný materiál určený původně pro výrobu postrojů na koně. Nezničitelná záležitost.

Opasek kvalitní z kůže

Set na svatbu. Bombirovaný řemínek k hodinkám a opasek. Kombinace strojového a ručního šití. Není spona jako spona :-).

Ručně šitý opasek z kůže na zakázku

Ručně šitý opasek z kůže na zakázku

Každou dírečku vysekávám samostatně ručně a dalaďuji každou zvlášt i z druhé strany aby byl steh co nejvíce krásný.

Peněženka pánská prkenice klasická z kůže

Znovu strukturovaná kůže jako podšívka. Snad se podaří sehnat více barev. Kvalitní kůže je a asi vždy bude obrovský problém. Komunikace s koželužbami je vždy stejná. Z počátku nadšení, které rychle opadne. V případě, že není objednávka v hodnotě několika tisíc EUR a to jeden artikl jedna barva jste nezajímavý klient a komunikace se nenápadně ukončuje. :-(.
Narazil jsem nedávno
 na vyjímku až neuvěřitelnou. Německá koželužna, nejen že se semnou bavila a poslala na zkoušku pro ně směšné tři pláty různé kůže pro nás cca 17 tisíc korun, ale poslali je bez nutné úhrady předem. Jednoduše na můj stůl, jeden krásný den přistály kůže bez platby. Velice potěšila ta důvěra i ochota, protože jsem nic takového roky nezažil. Škoda, že jejich sortiment je značně omezený.

Peněženka pánská ruční práce na zakázku z kůže

Pouzdro pro cestovní pas. Snad se bude líbit.

Pouzdro na pas obal pro pas z kůže elegantní ruční práce

Pouzdro pro cestovní pas.

Pouzdro na pas obal pro pas z kůže elegantní ruční práce

Fotím si prototyp nového pouzdra pro iPhone 6 a najednou je tam i ta moje obludka. Stačila jí vteřina a už tam byla :-). Proč si lehla zrovna tam, kde fotím, když má zahrada asi 600m2 netuším :-). Dlouho jsem tento styl pouzdra měl v hlavě, ale nechtěl jej vyrobit, protože jsem nevěřil, že bude pěkné. Výsledek opravdu mile překvapil. S telefonem vypadá parádně elegantně. Již jen vyzkoušet jestli se dobře používá i v případě použití silné kůže, protože z tenké je to nuda. V obchodem jsem tento styl neviděl. Důvody jsou asi jasné.

Nové pouzdro pro iphone z kůe ručně vyrobené

Nové pouzdro pro iphone z kůe ručně vyrobené

Mimochodem, takhle jsem jí dneska ráno našel. Tak nevím je to krtek, nebo chrt? Je to její sedačka, nebo moje?

Chrt

Podobná na cestě.

sablona for wallet tomas linger czech republic

Upravená peněženka Morris. Strukturovaná kůže jako podšívka. Krásná kombinace materiálů. Osobně bych dal čistě tmavě hnědý Morris s vyšším leskem a tmavě hnědou podšívku. Asi stárnu :-).

peněženka z pravé kůže

***

Aktuálně nelze většinu produktů v eshopu objednat. Důvodem je prostý fakt, že již delší čas slibuji nové zajímavé výrobky, na které se stále nedostává a já se nechci dále omlouvat, že nic není protože a jelikož... Tedy omlouvám se tentokrát Všem :-), kteří aktuálně plánovali nějaký nákup. Pokud by objednat šlo, stejně to nic nezmění, protože jsem opravdu velice vytížený a moje řada objednávek, nad rámec pouzder pro telefon, končí až v srpnu. Objednat tedy půjde opět v červenci s dodáním v srpnu a v září. Do té doby budu přidávat do fotogalerie sem tam nějaký nový prototyp, který možná někoho zaujme. Děkuji za pochopení a přeji nádherné a úspěšné dny Všem :-).   

***

Jednoduchá peněženka pro narovnané bankovy a jiné papírky. V případě potřeby udrží bez problémů i karty.
Tři barvy šití. Royal Green Monster, 
Royal Lila, Royal Yellow. Kůže ve dvou vrstvách v barvě TAN. Krásný materiál.

kůže tan barva

kůže tan barva

Pouzdro pro iPhone SE z kůže - stará škola :-).

Pouzdro pro iphone z kůže old stará škola ručně šité

Konečně jsem nafotil většinu spon pro opasky, které mám k dispozici. Zatím mám dvacet druhů spon.
Posledních pět kusů, které mně zaujali se odlévají a budou v polovině června. Rád bych používal české výrobky, ale v našich krajích se podobná kvalita bohužel ani omylem již nevyskytuje. Spony jsou odlévány ručně v rodinné firmě 
ve Francii. Všechny jsou z mosazi s různou povrchovou úpravou.

Opasek z kůže ruční práce luxusní mosazná spona - vyrobeno v české republice

Tak kdo má odvahu :-) ? Spona pro opasek 40mm. Mosaz s povrchem antik silver.

Vyrobeno v ceske republice rucne

Vyrobeno v ceske republice rucne

Pánská peněženka z kůže 180x100 na zakázku.

Vyrobeno v ceske republice rucne

Podšívka ze strukturované tmavě hnědé, až černé kůže. Je to ve své podstatě strojově "zmačkaná, zvrásněná" kůže. Na fotce nevynikne, ale je to paráda.

Panska kozena penezenka dokladovka rucni prace ceska republika

Upravený Morris 180 x 105 mm. Tedy parametry peněženka vhodná pro narovnané bankovky a uložení například do zadní kapsy kalhot. Kdyby někoho zaujala, kliknutím na obrázek získate šablonu 1:1 pro vytisknutí a získání lepší představy. Fotografii peněženky budu mít k dispozici za cca 10 dní.

Penezenka panska morris

Opasek, kůže z býka ručně patinovaná. Ručně šité, s ručně odlévanou sponou z mosazi s povrchovou úpravou antik silver.
Víte co je na tomto výrobci spon krásné? Tedy je toho hodně, ale kromě jiného stojí za úvahu, proč nepoužívají laciný materiál jako základ, když ta mosaz není stejně vidět ...

OPASEK Z KŮŽE LUXUSNÍ SPONA RUČNÍ PRÁCE ČESKÁ REPUBLIKA

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com