Visits:
Today: 63All time: 1197788

Fotogalerie / Blog

dámská peněženka malinová kůže
Anglická robusní mosazná spona, kdysi dávno vyráběná pro hasičský sbor. Odhaduji, že požadavek byl na rychlé rozepnutí opasku ve stavu nouze. Naprostá dokonalost :-). Zatím mám jen jednu, tedy dvě. Jednu mám na opasku já druhá je k dispozci. Další budou v případě zájmu. V hodná pro každého, kdo má rád věci co v marketu nemají :-). Spona je z opravdu robusního kusu mosazy, ale není přehnaná ani výrazně velká. Tedy rozhodně nenarušuje dojem z opasku.

Hasičská spona pro opasek

Hasičská spona pro opasek

Nové ručně odlévané elegantní spony pro opasek 40mm. Čistá mosaz s povrchovou úpravou antik silver. Další nové modely spon najdete u opasků například zde.

spona pro opasek z kůže. pásek z kůže ručně vyrobený

spona pro opasek z kůže. pásek z kůže ručně vyrobený

Obal pro Moleskine, knihu  a podobné s možností relugovace prostoru pro různé objemy. Někdy stačí dvakrát ohnout kvalitní materiál, vytvořit pár stehů a krásná věc je na světě :-).

obal pro moleskine z pravé kůže

obal pro moleskine z pravé kůže

obal pro moleskine z pravé kůže

peněženky na drobné mince z kůže

WILDa-LonG ...

peněženka z kůže krokodýla
Tak jsem to spočítal. Mám pro Vás 64 různých druhů a barev ručního šití :-). Když vezmu v úvahu, že špulka se pohybuje cenově cca od 450 - 1200 Kč mám pocit, že bych měl asi začít investovat i do něčeho jiného :-). Na fotografii s nejpoužívanějšími nástroji.

nite rucni siti

2x WILDa na zakázku. Z vnější druhé strany kapsa. Další kapsa na bankovky a karty je uvnitř ( v prostoru pro drobné). Do kapsy na klopě se také nějaké karty a další maličkosti vejdou. To je skvěle funkční a designově vyjímečný WILDa :-).

WILDa peněženka z kůže

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com