Visits:
Today: 46All time: 1185480

Fotogalerie / Blog

penezenka na drobne a bankovky z prave kuze

pouzdro na karty obalka z kuze

Bridle Navy Blue. Tím s opasky na pár dní snad konec. Je čas dokončit cestovní tašku.

bridle modra opasek belt navy blue
Opasek z Bridle Full Grain OAK Bark činěno v dubové kůře od koželužny J&FJ Baker. Vytenčeno z 6mm na 4,5 mm. Krásný a řekněme rozumný objem opasku. Slečna na fotografii je plastová s pasem vosy, tedy pásek může budit dojem větší robusnosti, než jakou ve skutečnosti má. Opasek je od původních vosků z koželužny viz světlá místa. Lze je zachovat, nebo vyleštit do krásného polomatného odstínu Tan. Je to Full Grain, tedy barva není jednolitá. Opasek, má tak několik nerovnoměrných odstínů. Nádherný nesmrtelný materiál. Dle mého posouzení může mít člověk opasek z běžného, nebo neuvěřitelného materiálu :-). Více o vyjímečnosti materiálu plné zrno někdy příště.

baker belt bridle leather

baker belt bridle leather
Nedělní ráno začíná kolem páté, když zbytek rodiny jěště spí a já mám čas věnovat se usním. Pouzdro pro karty, vizitky, bankovky aneb, když nechcete do baru tahat svojí velkou peněženku. Kombinace dvou špičkových usní. Bridle & Russian Calf od koželužny J.FJ Baker. Na povrchu jsem zachova původní vosky. Lze rozleštit do krásného přírodního polomatu.

party baker tannery

party baker tannery

Na kvalitě zipu záleží. To je asi každému jasné, ale málo kdo již ví, že skutečně špičkový zip nestojí dvě ani tři stovky :-). 

ykk excella kvalitni kovovy zip

ykk excella kvalitni kovovy zip

Kabelka na zakázku. Ručně barvený světlý lískový oříšek. Občas někdo napíše, že nepoužívám České usně. Tento materiál je produkovaný u nás.

kabelka z pravé kůže

kabelka z pravé kůže

ýroba cestovní tašky. S láskou k řemeslu. Jinak tyhle nárorčnosti ani vytvářet nelze.

cestovní taška z kůže na zakázku

cestovní taška z kůže na zakázku
Opasek ve výrobě. Bride J.&F.J. Baker & Co.. --- 6 mm objem ... Masakr  :-). 

Bridle OAK Bark Full Grain opaske pásek

Bridle OAK Bark Full Grain opaske pásek

Nová dodávka Bridle OAK Bark Full Grain pro opasky čiňená v dubové kůře. Neskutečná a nezaměnitelná vůně od J. & F.J. Baker & Co.. Rodinná koželuzna s tradicí přes 150 let. Stejně špičkové materiály se produkovaly i u nás. Z našich koželužen měl svět respekt. Bohužel je zabila nenažranost politiků a managerů. Takže nakupuji to nejlepší bohužel ne u nás. Nicméně jsem velice rád, že koželužny jako Baker dnes jěště existují. Používají původní receptury, nešizené postupy a to je na kvalitě výsledku opravdu znát. Neviděl jsem něco tak nádherného čistě přírodního již hodně dlouho. Mimochodem na téma usně plné zdrnoby to asi chtělo napsat článek. Použitím této usně se chlubí mnoho firem, ale většina z nich Full Grain neviděla ani z rychlíku ...

Bridle OAK Bark Full Grain opaske pásek

Pouzdro pro Samsung S10+ z Russian Calf.

jak se vyrabi rucne opasek

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com