Visits:
Today: 403All time: 1043654

Má doporučení

Sitemap » Má doporučení

Na stránku má doporučení bych rád postupně přidávál tipy, které je vhodné zvážit, při řešení zakázky. Většinou zde budu doporučovat, změny a upravy, které nejsou zdarma :-)))). Nicméně věřte, že abych zbohatnul to nedělám. Pro mně je důležité, aby moje práce dělala radost. Přeci jen mé výrobky nesou mé jméno a né nic neříkající název firmy, kterou může člověk zabalit ze dne na den. Upravy tedy doporučuji ze srdce, protože chci aby jste měly to nejlepší.

Začněme podšívkou.
Velice málo zákazníků si nechává do peněženky zakomponovat podšívku. Pro některý styl peněženky je tato uprava (bez podšívky) vhodná a doslava jí sluší, některým peněženkám, ale zbytečně ubírá na kráse a budí dojem nedodělanosti. Podšívka dělá opravdu hodně a je schopna z "běžné peněženky" udělat krásku. Velice vyjímečná je "podšívka" z protiplátu kůže. Protiplát = velká deska peněženky je vyrobena ze dvou desek kůže nerozlučně spojených dohromady. Vzniká tak velice krásné nezničitelné řešení viz fotografie.

Pokud jde o barvu protiplátu kůže, nejčastěji je řešena ve stejné barvě jako zbytek peněženky. Je možné vyrobit protiplát z jiné barvy viz fotografie, ale je dobré být při výběru barev opatrný. Tedy ideálně barva protiplátu kůže ze stejné barvy jako je barva šití, nebo podobného odstínu. Více jak dvě barvy na peněžence, tedy například hnědá peněženka, modrý plát kůže a červené šití, již nebudí moc elegantní dojem. Jsou ale i vyjímky, potvrzující pravidlo, kde to vypadá více než dobře :-).

pouzdro na vizitky z kůže ruční výroba zakázková

 

pouzdro na platební karty z kůže elegantní

 Seriová výroba něco takového nerealizuje z více důvodů. Tím hlavním je samozřejmě finanční náročnost. Otázkou je, proč si nechávat vyrobit peněženku na zakázku a zabít její design usporou pro par set korun. Podšívka z kůže má své výhody. Nejen, že je krásná a dělá z peněženky o další krok vyjímečný výrobek, ale posouvá jí do kategorie tužších, aůe totálně nesrtelných výrobků. V prvopočátcích používání se jedná o tužší řešení, ale je to jen otázka krátkého času, než si kůže v ohybu zvykne. Navýšení ceny zde být musí, protože zakomponovat kvalitně tento plát kůže je časově náročné a je technicky nutné použít stejně velký plát kůže jako je největší velká deska peněženky. Zde přikládám pár ukázek takového řešení. Zvažte tedy cena takové upravy se pohybuje okolo 450 Kč, u pouzder a menších výrobků je to samozřejmě méně.
Protiplát dle mého názoru přidává zásadně na eleganci.

Ukázky řešení s protiplátem.

pouzdro na platební karty z kůže elegantní

pánská elegantní peněženka z kůže

pánská elegantní peněženka z kůže

pánská elegantní peněženka z kůže

peněženka morrsi zakázková výroba na objednávku

luxusní kožená dokladovka

obal na platební karty a vizitky z kůže

kožená peněženka pánská - Tomas Linger

pouzdro na platební karty a vizitky z kůže

Podšívka z látky. Černá, tedy moc toho asi vidět není :-).

dokladovak pánská kožená luxusní

Slim peněženka s upravou na zakázku. Jemnější šití, protiplát kůže a zkosený tvar klop s kapsami. 
slimka tenka panska penezenka z kuze

slimka tenka panska penezenka z kuze

Jemné šití řady Royal

Nová barva šití kůže

ruční šití kůže

Barva kůže a barva šití.

Elegantní, vyjímečná a zároven nejpraktičtější je dle mých zkušeností barva viz následující linky.
Jedná se o řekněme mléčnou čokoládu přecházející do hořké čokolády. 


 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com