Visits:
Today: 97All time: 1495642

Kožené pouzdro na platební karty a vizitky + Váš monogram

Sitemap|Produkty

Cena:490.00CZK
Veškeré požadavky uveďte v závěru objednání do poznámky. tedy minimálně barva kůže, barva šití. Tvar pouzdra případně další požadavky. Budeme Vás předem kontaktovat.

Kožené pouzdro pro platební karty a vizitky. Bezva věcička do kapsy :-). Já už zlomil platební kartu dvakrát, tak snad nás tohle pouzdro naučí dámy a hlavně pánové :-). Pouzdro je určené na jednu kartu, ale bez větších problémů si zvykne na více karet a vizitek standardního formátu. Kožené pouzdro je vyrobené kompletně ručně z pravé kvalitní silné usně. Ručně vyrobený steh není jen parádička, protože je proti strojovému v případě poškození nerozpáratelný. Kožená pouzdro na platební karty je ručně nařezané, broušené, často i barvené, lepené i šité. Každé kožené pouzdro je tedy originál přesně na míru zákazníka. Zákazník si může vybrat libovolnou barvu kůže i šití. Rozměry: 11,5 x 6,5 cm. Standardně z 1,5 mm silné kůže, může být i silnělší. Ikdyž se to nezdá, je 2x 1,5 mm více než slušný nezničitelný objem materiálu. Standardní tvar je obdelník viz fotografie. Je možná úprava rozměru i tvaru na přání. Ražba monogramu uživatele je zdarma. Stačí veškeré požadavky uvést v závěru objednání do poznámky.  Tedy barvu kůže, barvu šití, ražbu atd..

Tvarů se dá vymyslet opravdu velké množství. Bez speciálního požadavku v závěru objednání poznámka vyrábím automaticky čistý obdelník.

tenké pouzdro pro karty a vizitky


pouzdro karty a vizitky z kůže

obal na karty a vizitky z kůže

 

pouzdro pro bankovky a karty z pravé kůže

pouzdro na vizitky a karty z kůže

pouzdro na vizitky a karty z kůže

malé jednoduché pouzdro pro vizitky a karty ze žluté kůže

pouzdro karty a vizitky z kůže

obal na karty a vizitky z kůže

pouzderko na karty z kuze

pouzderko na karty z kuze

Černé Palmelato s okrovým šitím. Dobrá volba. Kvalitní černá useň se strukturou je podle mého názoru, často krásnější než hladká. Záleží samozřejmě na druhu výrobku.

pouzdro na karty palmelato

pouydro pro karty nový materiál y kůže

Pouzdro na karty a vizitky z krokodýlí kůže s šitím Royal red.

krokodýlí kůže pouzdro karty vizitky

Jednoduché pouzdro na karty a vizitky z 3 mm silné kůže v barvě TAN. Díky "nedokonalému" ručnímu barvení kůže je viditelná každá vada kůže. Těžko říci zda je to dobře, nebo špatně.

pouzdo na karty kuze tan

Pro stálého zákazníka a jeho rodinu. Pouzdra na karty a vizitky. 1,5 mm silná kůže.

pouzdra na karty a vizitky kůžez

Barevné možnosti šití řady Royal. Všechny barvy šití najdete zde.

Nová barva šití kůže

ruční šití kůže

 

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com