Visits:
Today: 109All time: 1495654

Pouzdro pro iPhone z kůže 5, 6, 6s, 7, SE a 6 PLUS + Váš monogram *

Sitemap

pouzdro pro iphone 6 a 6 plus
pouzdro pro iphone 6 a 6 plus
Cena:1100.00CZK
Standardně cca 15 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.

Koženého pouzdro pro iPhone 5, 6 a 6 Plus.

Designově podle mého názoru asi nejkrásnější  pouzdro pro iPhone z mé nabídky. Tento model je vyrobený ze silnější kůže než zbytek produkce (2,4 - 3 mm). Je použit jemnější (kratší) steh, který zabere o cca 40% déle času, ale výsledek za ten čas určitě stojí. Použité Je nejlepší šití pod sluncem z řady Royal francouzského výrobce viz video dole. Osobně neznám kvalitnější materiál. Omezte prosím výběr barvy šití jen na tuto řadu.

pouzdro obal iphone 6 z kůže

Video pouzdro pro iPhone doporuřčuji přepnout do HD.

V případě, že se rozhodnete kožené pouzdro pro iPhone objednat, nezapomente v závěru objednání uvést do poznámky požadavek na barvu kůže, případně přiložte link na barvu z mé fotogalerie, barvu šití a jaký chcete na pouzdro vyrazit monogram. Jestli že, si nevíte s výběrem rady, například kombinace barvy kůže vs barva šití, můžete nechat rozhodnutí na mém vkusu. Myslím, že jej nemám moc zkažený :-).

pouzdro na telefon z kůže kožené

obal pro iphone ze zelené pravé kůže

U tohoto pouzdra je nutné počítat s faktem, že je vyrobené ze silené tuhé kůže. Konkrétně tento model je vyroben jako jediný z kůže o síle 2 - 3 mm. V prvopočátcích používání, jde telefon vyndavat z pouzdra a zandavat do pouzdra poměrně z tuha. Je ale otázkou krátkého používání, než se pouzdro dotvaruje přesně podle profilu telefonu. To je jedna z bezvadných vlastností silné přírodní kůže, kterou nedokáže imitovat žádný jiný materiál. Po dotvarování lze iPhone lehce vytáhnout, ale zároven z pouzdra snadno nevyklouzne, protože kůže přesně obepíná telefon a  je uvnitř hrubá. iPhone tedy dobře drží.  Kůže používáním také lehce změkne.

Video: Barevné možnosti jemného Francouzského šití. Royal Red, Royal Banana, Royal Dark Brown, Royal Green, Royal Tyrkys, Royal Lila,  Royal Brown, Royal Blue.

​Cena je včetně vyraženého monogramu na Vaše přání. Požadavek na vyražení NEZAPOMEŇTE uvést do poznámky.

Verze pouzdra pro iPhone 5 z 2,5 mm silné kůže.

pouzdro pro iphone z kůže

Barevné možnosti šití řady Royal.

Nová barva šití kůže

ruční šití kůže

Takto to vždy začíná :-). Základním materiálem pro výrobu všech mých produktů je čistý přírodní hovězí krupon nejvyšší kvality.

kvalitní kůže

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com