Visits:
Today: 98All time: 1495643

Kožené pouzdro pro iPhone 5, 6, 6s a 6 Plus - BIZON limited :-)

Sitemap

obal pro iPhone
obal pro iPhone
Cena:1190.00CZK
Standardně cca 15 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.
***

Pouzdro pro iPhone z Bizoní kůže. Rád jí označuji jako kůži z mamuta, škoda, že tomu tak opravdu není  :-). Faktem ale je, že struktura na kůži je užasná. Pouzdro je draží, než většina pouzder v mé nabídce. Je tomu tak ze dvou důvodů. Prvním je skutečnost, že tento materiál je znatelně dražší. Svojí strukturou a barvou je naprosto vyjímečný a osobně pochybuji, že narazíte na podobné pouzdro z tohoto materiálu. Druhým faktorem ovlivnující cenu je prostý fakt, že tento materiál  je znatelně vláčnější než kůže hovězí a pouzdro by nedrželo perfektně svůj tvar. Pouzdro pro iPhone z této kůže se tedy skládá ze čtyřech plátů. Dva pláty kůže viditelné na fotografii a dva protipláty kůže hovězí uvnitř. Hovězí kůže uvnitř pouzdra je technickým prvkem,  který také dodává pouzdru na vyjímečnosti. Pouzdro tedy není uvnitř klasicky hrubé, ale příjemně hladké. S pouzdrem je tak při výrobě i mnohem více práce. Tlouštka bizoní kůže se pohybuje okolo 1,5 mm (jeden plát) tedy poměrně robusní materiál. Použitá hovězí kůže má tloštku okolo 0,8 mm. Celkově má tak pouzdro tlouštku cca 4,5 mm. Tento solidní objem není na první pohled patrný, protože kůži v okrajích vytenčuji. Přesto je tato tlustá ochraná vrsta pro Váš telefon k dispozici.

Kůže je barvena již v koželužně. Tedy je možné jí upravit pouze do tmavšího odstínu. Řekněme hořká čokoláda je asi nejvýstižnější označení.

Pouzder z této kůže bude vyrobeno přesně 50 kusů. Na více jich nemám materiál a znovu jej mít ani nebudu. Vše dělám ručně, nejsem schopen produkovat x pouzder týdně. Bude tedy i nějaký čas trvat, než se všechny dostnou do oběhu. Tím je zajištěna jistá dávka exkluzivity.
U pouzder si vedu číselnou řadu. Na přání je tedy možné vyrazit dané číslo do vnitřku pouzdra.

luxusní kožené pouzdro pro iPhone

V případě, že se rozhodnete kožené pouzdro pro iPhone 6 objednat, nezapomente v závěru objednání uvést do poznámky požadavek na barvu šití viz má fotogalerie a jaký chcete na pouzdro vyrazit monogram. Jestli že, si nevíte s výběrem rady, například kombinace barvy kůže vs barva šití, můžete nechat rozhodnutí na mém vkusu. Myslím, že jej zatím nemám tolik zkažený :-).

Koženého pouzdro pro iPhone  6. Podle mých osobních zkušeností je tento design pouzdra nejpraktičtější. Nabízím více tvarů pouzder viz má nabídka, ale platí skutečnost, že tento nejjednodušší tvar je pro používání nejbezpečnější a nejrychlejší. Osobně jsem vyzkoušel používat mnoho designů pouzder pro iPhone, ale stále se vracím k pouzdru v tomto designu. Přesněji napsáno nejen k designu ale stejnému pouzdru, které používám s menšími přestávkami téměř dva roky aniž by pouzdro utrpělo na kráse a funkčnosti. Tím si nechválím svojí práci :-) ale vlastnosti tohoto silného a nezničitelného materiálu.

luxusní kožené pouzdro pro iPhone

Pouzdro pro iPhone 6. Na přánií přebarvený konak na tmavě hnědou hořkou čokoládu. Jak je z koželužny kůže v barvě konaku, již na ní hořká čokoláda nechytá tak dobře. Vznikají krásné mapy.

Luxusní pouzdro pro iPhone 9 z bizoní kůže tmavě hnědé

Luxusní pouzdro pro iPhone 9 z bizoní kůže tmavě hnědé

Více o mých produktech. Nabízím vlastní produkty pod označením Tomas Linger®Ruční výroba bez použití stroje. Každý kousek je originál. Kožené pouzdro iPhone 6 a iPhone 5 je jedním z těchto produktů.  Kožené pouzdro pro iPhone 6 je celé šité jednou nití ručním stehem. Díky této technice je prakticky nesmrtelné, protože ruční steh se v případě poškození nepáře jako je to běžné u storojové výroby. Pouzdro pro iPhone 6 je vyrobeno z hovězí kůže o síle 1,5mm. Tedy ze znatelně silnější kůže, než jaká je běžně používána (0,3 0,4mm). Iphone je díky síle kůže dobře chráněn ale hlavně v ruce držíte opravdu kus materiálu. Nikoliv chudinku z Chiny, kterou má dalších pět milionů uživatelů. Pouzdro je unikátní nejen díky síle materiálu a na první pohled je vidět, že se jedná o pouzdro vyrobené na zakázku (stehy, barva, monogram atd.). 

luxusní kožené pouzdro pro iPhone

luxusní kožené pouzdro pro iPhone

 Jak je uvedeno, pouzdro pro Iphone  je  rozměrově uzpůsobeno přesně pro Apple iPhone 6 ale je samozřejmě možné upravit velikost pro jakýkoliv jiný telefon Apple. Nejčastěji upravuji pro iPhone 4 a 5 a iPhone 6 Plus.

Díky ručnímu stahovaní nitě a silné kůži, je pouzdro pevné. Kůže je ručně dobarvována. Více jak tři vrstvy barvy, lakováno, voskováno  a vybroušeno.

Kožené pouzdro iPhone 6 je možné doplnit vyraženým monogramem. Delší texty jsou také možné ale osobně je nedoporučuji. Cena platí pro pouzdro s monogramem.  Je zde možnost vypálení loga firmy laserem, ale tuhle službu nezajištuji. Ceny nejsou nesmyslné. 

Jelikož postup výroby je poměrně složitý a časově náročný, je potřeba počítat s dodáním okolo 15  pracovních dní (dle dohody dříve). Před Vánoci i déle. Zpravidla pouzdro dodám dříve, ale nerad slibuji. Když je to jen trošku možné, tak raději příjemně překvapím s rychlejším termínem dodáním než slibovat nesplnitelné.

 

 

 
  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com